Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1050 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence shanks en güçsüz yonkou çıkacak tahmin aynı karasakal'ın en güçlü olacağı tahminim gibi. Bu arada panelleri görmek lazım ama luffy 1 olamaz hala. Karaksakal'ı geç kadio'yu tek indirmedi ki adam hakkıyla eze eze yendi diyeyim. Denize düşmeden yenip bitirseydi 1 derdim ama. Sıralama da bence şöyledir:
BB>Kaido>Luffy>BM>Shanks
Vallahi sıralama yapmak anlamsız olur da Luffy şu an Yonkou seviyesidir bence. BM de bence en güçsüzleri.

Kaido'nun yenilgisi dış ses tarafından müjdelenir. Morgans'ın dış dünyadan haberler verdiğini görürüz ve Luffy'e et verirler.

Shanksi gelecek arc teketekte alacak o yüzden biraz üste koydum
Shanks'i bence şimdi bilem alır. Sıkıntı olay Akainu'nun meyvesi yani karasakal zaten herkese ters de. Adam magma yani hadi yıldırımı lastik yapınla geçtin magmayı nasıl geçicen onu nasıl kıvıracak acaba oda.

Devrimciler veya Saboyla ilgili bir şeyler görmeyi umuyorum. Teach'te görünse fevkaladenin fevkinde olur ama boş şeylerde gösterebilir. Spoiler ipucu olarak Oden'in öldüğü sahneyi koymuşlar. Kaido eriyip ölecek herhalde :flaugh: O en son yaptığı teknik yüzünden falan ölürse çok büyük hayal kırıklığı olur.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık