Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1049 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hiçbir yerde ihanet ettiler rocksa demediler.
Garp ve Roger bu dörtlüye karşı savaştı denildi.
Aksine bir delil yok. Hatta herşey 4v2 olduğunu gösteriyor şuan.
Mangada 2 vs 4 diye geçmiyor ki. Garp ve Rogerın Rocksa karşı savaştığı yaziyor. Ona bakarsa Rocks içinde Shiki, Shakky ve Bartonun meyvesine sahip ihtiyar kadın da var. Oldu olacak 2 vs 7 diyelim. Hoş o kadının yaptığı bariyeri Garp ve Roger birlikte vursa yine kıramazlar, mutlak yetenek çünkü. Belli ki Xebec 1 vs 2 atmış, yenilince de zaten bağı olmayan Rocks grubu dağılmış. BM zaten Xebeci sevmiyor ve o zamanlar BM ve Kaido miço. 2 vs 4 her türlü hikaye anlayacağın. :)

Hiçbir yerde ihanet ettiler rocksa demediler.
Garp ve Roger bu dörtlüye karşı savaştı denildi.
Aksine bir delil yok. Hatta herşey 4v2 olduğunu gösteriyor şuan.
Xebec, Roger'ın en güçlü düşmanıydı denmişti daha önce. Bir korsan tayfası gibi değillerdi, birbirleriyle anlaşamıyorlardı denmişti. Takım çalışması yapmıyorlar denildi bu bölüm. Yapsalardı yenilmezlerdi diye anladım ben. O senin fikrin, bu da benim. Saygı duyuyorum. Tetiklenecek bir şey yok.

Mangada 2 vs 4 diye geçmiyor ki. Garp ve Rogerın Rocksa karşı savaştığı yaziyor. Ona bakarsa Rocks içinde Shiki, Shakky ve Bartonun meyvesine sahip ihtiyar kadın da var. Oldu olacak 2 vs 7 diyelim. Hoş o kadının yaptığı bariyeri Garp ve Roger birlikte vursa yine kıramazlar, mutlak yetenek çünkü. Belli ki Xebec 1 vs 2 atmış, yenilince de zaten bağı olmayan Rocks grubu dağılmış. BM zaten Xebeci sevmiyor ve o zamanlar BM ve Kaido miço. 2 vs 4 her türlü hikaye anlayacağın. :)
Bana kalırsa böyle bir durum yok denizciler ve rogerin tayfası dahil olmuş olabilir. Ama büyük toplar 2 vs 4 yapmış olabilir veya olmayabilir de
Eğer xebec iki efsaneyi aynı anda zorluyorsa joyboy falan hikaye

Xebec, Roger'ın en güçlü düşmanıydı denmişti daha önce. Bir korsan tayfası gibi değillerdi, birbirleriyle anlaşamıyorlardı denmişti. Takım çalışması yapmıyorlar denildi bu bölüm. Yapsalardı yenilmezlerdi diye anladım ben. O senin fikrin, bu da benim. Saygı duyuyorum. Tetiklenecek bir şey yok.
😁 Tetiklenmedik yahu neden tetikleneyim. Sadece soru sordum :+

Barto'nun yeteneğine sahip değil o kadın. Bon Clay'in yeteneğine sahip. Barto'nun yeteneğine sahip kişi erkekti, onun da ilişkisini görmedik Rocks ile.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık