Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1049 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyi bölüm. Hem dövüş bitti, hem de birazcık flashback görmüş olduk.

Şöyle uzun bir flashback serisi iyi olurdu, Koca Ana ve Oden gibi. 1 bölümde tak tak, flashback oldu bittiye gelmiş. Devamı gelir belki. Mangaka Rocks'ı da Vegapunk'ı da en son ana kadar saklamak istemesinden dolayı bence böyle kesikli kesikli bir flashback gördük.

Daha arc yeni başlıyor, gelecek bölüm Smoothie şov var :p .

Yani bizim bildiğimiz Oda tarzında bir bitiriş olmadı ama yine de Oda'nın yazarlığı son dönem kötü anlamda beni çok şaşırttı, üstelik Rosa'dan beri kötü yazdığını bilmeme rağmen şaşırdım kaldım :oleyo2:

Neyse bakalım neler olacak.

Ha şöyle bir eksiklik de var mesela Kaido yerde yenilmiş gösteriliyor ama o kötü adamın dayak yemiş halinden çok komik bir surat görüyoruz, yaptıklarının bedelini ödedi hissi hiç yok :bilmem:
Hiç sanmıyorum bittiğini. Bir şeyler olacak yine. Üstelik herkes Luffy diye bağırmadan bitiş yapmaz bu herif.
Kızla tam araları olacak derken hafızasını kaybetti. :( Uzun aradan sonra mazlumun yüzü gülmüş be, daha yarım saat önce muştayla dövüyorlardı.
Muhtemelen kara marianın yaptığı gider Sanjinin hoşuna gider diye bir şey yaşadı oralarda. :(

Dövüşün bittiği bariz bence. Aynı şey King'de de oldu kısa bir Flashback ve sonraki bölüm yenildi yazısı.

Zaten Luffy'nin bu tekniği bitirme amaçlı yaptığı geçen 1 bölüm boyunca devam ettirmesi de buna işaret.

Koca Kaido yenildi resmen. Ah ulan ne diyeyim ki...

Yonko lobisini sırtlayan adam Kaido, yenildiysen bile namının hakkını verdiğini düşünüyorum. Huzur içinde yat.

Gelsin fb'ler, dış dünya, ve en çok merak ettiğim Savaş Lordlarının durumlarını öğrenicez, Mihawk'tan Ultra Uber bir şov bekliyorum. Şöyle denizcileri kılıçtan geçirmiştir.

Kaido'da BigMom'da düştü ancak, gidip birileri kellesini uçurmadıktan sonra.. bi kaç saat sonra ayılır bu canavarlar.
Kairoseki ile komple mumya gibi sarıp zindana mı atacaklar :artiz: Dövüş bitti yada bitmedi, 10binlerce adamı olan adamı öylece bırakmazlar heralde..
Uçarak giden CP ajanı gidip ne ötecek WG'ye o da önemli. Duruma bağlı olarak Wano kapılarına tüm denizcileri dizebilirler mi? Neden olmasın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık