Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1049 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
wb neden gömülüyor anlamadım? Kaptanı değil mi arkadaşlar? Alla alla ne anlaşılmaz yorumlar yahu adam kaptanı git şuraya diyorsa gideceksin işte farklı zaman dilimleride var tabii. Neyi yadırgıyorsunuz anlamadım.
Kaptan dememiştir diyen felan vardı.:D Vardı di mi?

Yalnız kaptanı olsa bile ayakçısı yapmış yahu adamı. WB adına karizmasına büyük darbe.

1-2 bölümü daha var kaido'nun yenildiğni düşünmüyorum nedense luffy herkesin gözü önünde 1 yümruk daha atmadan bitmez gibi geliyo.

Oda her bölüm Beyazsakal'a olan saygınlığı daha da azaltıyor.Reis öldü ya sende arkasından vur Oda efendi.Yaşasaydı görürdün bisentoyu.

wb neden gömülüyor anlamadım? Kaptanı değil mi arkadaşlar? Alla alla ne anlaşılmaz yorumlar yahu adam kaptanı git şuraya diyorsa gideceksin işte farklı zaman dilimleride var tabii. Neyi yadırgıyorsunuz anlamadım.
Big Mom gibi alfa takılabilirdi. Big Mom da Xebec'in altındaydı ama Kaido'ya sorun olursa bana gel alayını tokatlarım dedi.

Luffy'i Roger'ın, Kid'in de Beyazsakal'ın reekasnasyonu olduğunu söylüyorlardı da bende benzetenlere "Bu seride reekarnasyon olmaz" diyordum.

Kid yancılığını demek ki Beyazsakal'dan almış.Ben ikna oluyorum yavaş yavaş bu reekarnasyon olayına.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık