Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1049 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
6. Resmi de iyi dövüş diye koymazsın ya :( . Law'un yaptığı kocaman saldırı ile dövüş efsane mi oldu yani. Aloo yan panellerde koca Yonkou çekil üzerimden diye yumruklar savuruyor da karşı taraf aynen devam. Kocaman elli Yonkou istese Law'ı direkt tutar mal mal yumruk atıyor. Soran olursa bu dövüş iyi mi şimdi? Şaka mı bu :hhh: ?
One piece her zaman olay örgüsü Luffy ve arkadaşların etrafında gerçekleşiyor.Akainu-Aokuji , Ace-Teach izledin mi?Hayır izlemedin.Sabo'yabne olduğunu izledin mi? hayır.Tabi ki de bu dövüş Wano'da yaşandığı için vsyi gostermesi gerekiyordu bunu ara ara off panelde bazı şeyleri gerçekleştirerek yaptı.Bunda ne var? Bu yazarın kendi tercihi.Ben doğal karşılıyorum.Sen niye bu kadar öfkelisin bu duruma.Gösterilmesi gerekenler fazlasıyla gösterdi.Kidd-Law'ın stratejilerini gördük,Linlinin üstünlük sağladığı kısımlarıda gördük.Sen o 6.resmi animede bı izle bakim bak nasıl begeniyorsun.İstese Lawı tutardı diye kendi kendine yorumlamışsın.Ne diyim şimdi sana.Kaldı ki çatıda ki durumu merak etmeseydi belkide kazanıyordu.Şaka yapmıyorum kafanda soru işareti kalmasın.Off panelleriyle birlikte iyi bir dövüştü.Law' ve Kidd'in verdiği mücadeleyi dibine kadar hissettim.Bana vermesi gerekende buydu.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık