Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1049. Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
4. resim ne kadar güzelse 3. resim de o kadar kötü yani her savaş sahnesi güzel olacak ya da p. up alınca çoşulması iyi mi?
Luffy-Kaido'dan örnek verelim.Her haki türünü gördük mü? Gördük. Meyvelerin verrdigi her avantaj ve dezavantajı gördük mü? Gördük.Kral haki'yi tıpkı Roger fpsindeki gördüğümüz seviyeyi gördük mü? Gördük.Dovusun arasında epic sayfalar var mıydı vardı.Şimdi ben sana soruyorum.Bu dövüşe nasıl kötü denilebilir?

Wano arcı dövüşlerini öven adam One Piece hateridir, çok net söylüyorum bunu. Dövüş görmek istiyorsanız gidip Enies Lobby arcına bakın, Thriller Bark felan görün.

Ya gerçekten dövüşlerin kötü olduğunu düşünüyorsaniz hiç tartışmayalım ya.Ne biliyom kısaydı yada çok uzundu falan dersiniz de bunu demeyin.At hadi bana o dövüşlerin arasında boş panelleri.1000 tane varmış atarsın aralarından 5 6 tane nolcak.
Tabi ki kısaydı uzundu gereksiz yerlere paneller ayrıldı dicem öyleydi çünkü.
Son 3 sayıdaki paneller bile yeter daha örnek vermeye gerek var mı cidden :D adam aynı şeyi 3 sayıya yaydı hala dövüşü savunuyorsun :D

Sanji vs Queen dövüşü rezaletti. Sanji için bir sıkıntım yok ama Queen aşırı kötüydü. Hem dövüş kısaydı hem kötüydü.

Bm vs Law Kid dövüşünün çoğu off panel geçti zaten. Sonrasında da kadını salak gibi kaybettirdi. Yonko demeseler kadını seri başındaki Alvida filan sanarsın. Kid de bekleneni veremedi. O kadar seçenek varken Oda adama hurdaları bir yerde toplama yeteneği verdi.

Zoro vs King en güzel dövüştü bence. 2 tarafta gayet iyi ve ciddiydi. O da kısa sürdü.

Orochi'ye ayrılan sürenin yarısını şu 3 dövüşe ayırmadı Oda.

Son olarak Luffy vs Kaido dövüşüne gelicek olursam aşırı kesik oldu dövüş. Meyve uyanışına kadar kesik kesik olsa da gene iyi denebilirdi ne kadar Luffy bayılıp bayılıp kalksa da. Ama şu meyve olayından sonra bu dövüşte saçmaladı. Toon force cart curt girdi işin içine gayet güzel epik bir şekilde bitirmek varken içinden geçti dövüşün.

Dıştan yanmalı kaido ile içten patlamalı luffy'nin dövüşünün etkisini onigashımaya yansıtır bu bölümde bence sOda

Luffy-Kaido'dan örnek verelim.Her haki türünü gördük mü? Gördük. Meyvelerin verrdigi her avantaj ve dezavantajı gördük mü? Gördük.Kral haki'yi tıpkı Roger fpsindeki gördüğümüz seviyeyi gördük mü? Gördük.Dovusun arasında epic sayfalar var mıydı vardı.Şimdi ben sana soruyorum.Bu dövüşe nasıl kötü denilebilir?
Ben kotu demiyorum ki nika sacmaligi cikana kadar 10 numara dovustu ama gitti boyle bir sacmalik uydurdu sonra ondan da vazgecti tekrar g4’e dondu.
Bunu ortaya attiysan 2 bolum sonra neden vazgeciyorsun? Vazgececeksen neden boyle birsey uydurdun? Bir de gereksiz drama ve uzatmasi var yani gercek anlamda son 3 sayi ayni sonla bitiyor. Bundan keyif alinmaz ki nika’ya girmeden bitirecekti isi.

Sanırım kaido yenilmiş. Ama dış ses tarafından duyurulmamış. Tıpkı sanji vs quinn gibi. Kesin zafer olup olmadığı gelecek bölüme kalmış. Bölüm çok iyiymiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık