Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1049. Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kaido bu soruyu iki kere soruyor. İlkinde cevap alamıyor. İkinci soruşunda ise özellikle bu soruya bu sefer Luffy kulak kesilmiş. Belki de bu yeniden Luffy'nin zincirleri eline almasını sağlıyor.

Kaido bu soruyu 2 kere soruyor. Bu çok şey ifade etmesi lazım. Niye aldığı cevap sonrası rahatladım felan diyor.:D
Bu fragmandı anladığım kadarıyla kaçıracaksın filmde görüşürüz xD

Bu meyve olmasaydı Shounen ana karakteri farklı şeyler yapacaktı zaten. :(
Dediğim gibi anlamamazlığa yatabilirsiniz.

Bu fragmandı anladığım kadarıyla kaçıracaksın filmde görüşürüz xD

Dediğim gibi anlamamazlığa yatabilirsiniz.
Sen sadece kendi sözlerini görüyorsun. Bir sürüanga paneli atıyoruz gösteriyoruz onlara karşı da bir yorumun yok. Kaido niye iki kere kimsin sen diyor? Sonra 2. sorusu sonrası duyduğu cevap için rahatladım diyip seviniyor felan. Bunlar ne anlam ifade ediyor. Okumadan geçiyon. Sadece aklındaki fikre sabitlendin. :D

- Luffy's punch ineffective against Kaido's flame dragon technique.
- Kaido tries to grab Luffy like a snake and melt him in his magma.
- Luffy escapes it somehow and he feels his awakened form reach its limit.
- Lanterns surround Luffy and he sees Wano's folk wishes.
- Luffy's willpower boosted again and he prepares a glorious attack.
Orochi'nin öldüğü (1048 de Denjiro ) varsayilirsa dileklerden biri gerçek oluyor. Temiz su içmek gibi diğer dilekler de gerçek olacak bu arc final bölümünde Oda istese de uzatamaz. Dilek balonları da arcın bittiğinin işareti bana kalırsa. Yani yumruk işe yarayacak.

Kaido bu soruyu iki kere soruyor. İlkinde cevap alamıyor. İkinci soruşunda ise özellikle bu soruya bu sefer Luffy kulak kesilmiş. Belki de bu yeniden Luffy'nin zincirleri eline almasını sağlıyor.

Kaido bu soruyu 2 kere soruyor. Bu çok şey ifade etmesi lazım. Niye aldığı cevap sonrası rahatladım felan diyor.:D
Ölmüş bir karakter garip, ne idüğü belli olmayan bir güçle karşıma çıksa sen kimsin diye ben de sorardım, sen de kimsin diye? Zaten cevabı alınca "sen uyanış açtın tamam tamam, ben de diyorum ne olur anasını satayım" diyor.

Ölmüş bir karakter garip, ne idüğü belli olmayan bir güçle karşıma çıksa sen kimsin diye ben de sorardım, sen de kimsin diye? Zaten cevabı alınca "sen uyanış açtın tamam tamam, ben de diyorum ne olur anasını satayım" diyor.
İki kere soruyor. Bariz hareketlerini taniyamiyor. Sonrasında Luffy'den aldığı cevapla rahatlıyor adam. Oradaki rahatlığı da savaştığı belki de sevmeye başladığı adamın hala orada durması. Öncekinden bu hissi alamıyordu.

Öldüğünü yine düşündüğü durumlar oldu karşısına çıktığında böyle tepki vermedi.

Onun dışında bir kez sordun. İkinci kez yine sormazsın. Bariz bir şey anlatmaya çalışıyor çizer Kaido üzerinden.

Belli bir noktaya kadar her meyve kişiliği etkiliyor veya kişiliğine göre meyve sahip oluyorlar. Jabra'nın saldırgan kişiliği, Sengoku'nun bilgeliği, Law'ın doktorluğu, Aokiji'nin soğukkanlılığı gibi çok örnek verilir.

Sen karakteri gömmek için yer arıyorsun o yüzden sıkıntı yok. :D Meyve değişimini ben de sevmiyorum ama meyve tanıtımı yüzünden yüzlerce bölümlük karakteri çöpe atmam.
Anlamadığım için soruyorum. Law ne alaka? Meyve yemeden öncede doktorluk eğitimi alıyordu ailesinden. Doktor olmak için yetişiyordu. Daha 10 yaşındaki çocuğun tıbbi bilgisi hastalığından ne kadar ömrü kaldığını anlayabilecek kadar gelişmiş. Ne alaka şimdi kişilik doktorluk meyve ilişkisi.

Anlamadığım için soruyorum. Law ne alaka? Meyve yemeden öncede doktorluk eğitimi alıyordu ailesinden. Doktor olmak için yetişiyordu. Daha 10 yaşındaki çocuğun tıbbi bilgisi hastalığından ne kadar ömrü kaldığını anlayabilecek kadar gelişmiş. Ne alaka şimdi kişilik doktorluk meyve ilişkisi.
Kişiliği etkiliyor veya kişiliğine göre meyve sahip oluyorlar yazmışım. Oda'nın meyveler konusunda bize gösterdiği budur, çoğu karakterler meyve ile uyumlu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık