Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

1049: Luffy Yükseliyor! Canavarlar Kralı'na Karşı İntikam!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    24
Beni nedense bir kaç bölümdür anime tatmin ediyor.toei çözmüş gibi işi boş gereksiz yerlerde çizim kötüleşiyor, güzel sahnelerde hoş bir animasyon kullanılıyor. benim hoşuma gidiyor anime şu an.

Mangada Yamato son saldırısını yapacakken Luffy gelip vurmuyor muydu? Burada niye Tsubasa ile Misaki gibi birlikte Double Shot çekiyorlar?

Wano Arc bitmesine tahmini kaç bölüm kaldı ona göre izleyeceğim?
Her anime bölümünde bir manga sayısının işleneceğini ve animenin de her hafta ara vermeden yayınlanacağını düşünürsen 33-34 hafta var.

Tabiki bu böyle olmayacak.Anime sürekli yayınlansa bile her anime bölümünde bir manga sayısı işlenmez.Sen şuna bir 37 hafta var diyip öyle izlemeye başla.Çünkü bazı sahneler baygınlık geçirilecek kadar uzun çizilecek diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Mangada Yamato son saldırısını yapacakken Luffy gelip vurmuyor muydu? Burada niye Tsubasa ile Misaki gibi birlikte Double Shot çekiyorlar?
Hayır ikisi aynı anda vuruyordu. Yamato yanındaki yumruğa bakıp şaşırıyordu hatta. Zaten Kaido o an Yamato'ya odaklanmıyor, Momonosuke'ye odaklanıyor ve Luffy ile Yamato ortak bir saldırı yapmış oluyor. İkisinin saldırısı da yılanla alakalı olması güzeldi. Yamato, beyaz yılan yapıyor, Luffy Snakeman yapıyor.

Her anime bölümünde bir manga sayısının işleneceğini ve animenin de her hafta ara vermeden yayınlanacağını düşünürsen 33-34 hafta var.

Tabiki bu böyle olmayacak.Anime sürekli yayınlansa bile her anime bölümünde bir manga sayısı işlenmez.Sen şuna bir 37 hafta var diyip öyle izlemeye başla.Çünkü bazı sahneler baygınlık geçirilecek kadar uzun çizilecek diye düşünüyorum.
Haziran’da malum bölüm başlıyor. Ondan sonra da baya bir bölüm geliyor. Tam Wano’dan kurutulup Yeni arcın başlaması filler girmezse 2023 Aralık ayına denk geliyor diye hesaplamıştım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık