Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1049: Arzu Ettiğin Dünya

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 232 58.6%
  • Orta

Kullanılan: 95 24.0%
  • Kötü

Kullanılan: 69 17.4%

• Kullanılan toplam oy
    396
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yancı takılmıştır sen Roger ile garpa kafa tutacak potansiyeli var mı sanıyorsun 15 yaşındaki kaidonun 😂 Dövüş bile demem şu an emin ol oda senaryoyu kafasında oturtmamıştır bile son dakika bir şeyler düşünür kaido dövüşten kaçmak için meyveyi yer deyip bir kulp bulur.
Niye Luffy marineford da herkese kafa tutuyor Ace'i kurtarmak adına kaido niye kafa tutamasin Roger ve garpa? Luffy nin potansiyeli yoktu de hadi 😭

bende bunu diyorum yok gibi 2v1 olayı olmamıştır zaten bu vs'lerde kaido dövüşmemiştir biri illaki dövüşmemiştir ki kaido dövüşse ne placak rogerla
Tanrı Vadisi olayı 40 yıl önce oluyordu sanırım yani Kaido o olayda 19 yaşında. Luffy şu anda 19 yaşında... Tamam Kaido, Roger'ı çok zorlayamaz ama P1 gibi de bir yumruğa aradan çıkacağını sanmıyorum

Tanrı Vadisi ilk açıklandığında Garp'ın ellerini kanlı bir şekilde gösterdi Oda; ayrıca Garp bu olayın bilinmesini istemiyor zira Roger ile ittifak yaptığı için, yani yenme mevzusu olmasa açık açık söyleyip olayı kapatırdı. Fakat Garp ve Roger vs Rock olup diğerleri bir şekilde dışarıda kalmış olabilir. Zaten diğer türlü epey dengesiz bir durum doğuyor.
Bahsetmeme sebebi kutsal ejderleri kurtardığı için olabilir

Tanrı Vadisi olayı 40 yıl önce oluyordu sanırım yani Kaido o olayda 19 yaşında. Luffy şu anda 19 yaşında... Tamam Kaido, Roger'ı çok zorlayamaz ama P1 gibi de bir yumruğa aradan çıkacağını sanmıyorum
Bizimkilerin gelişim hızıyla diğerlerinin gelişim hızını kıyaslamak çok anlamsız.

• Like
Tepkiler: ByZ
Bizimkilerin gelişim hızıyla diğerlerinin gelişim hızını kıyaslamak çok anlamsız.
One Piecete kimin hangi yaşta gelişeceği belirsiz. Yeni nesil korsanlar bunun en bariz örnekleri. İki sene içinde gelişmeleri ortada ve bu adamların neredeyse hepsi farklı yaşlarda. O yüzden her ne kadar bazen ben de bu yaş kıyasları belli bir anlam taşıyor olmalı gibi düşünsem de aslında dikkatli bakınca hiçbir kıymeti harbiyesi yok.

O zaman Law ve Kid ile kıyaslayalım. Onlar da genç yaşlarına rağmen yeterince güçlüler.

Ben de tamamen kıyaslamamışım zaten. Luffy gibi yonko indiremez ama P1 gibi de tek yemez.

Son düzenleme:
O zaman Law ve Kid ile kıyaslayalım. Onlarda genç yaşlarına rağmen yeterince güçlüler
Law ve Kidd öz yancılarımız.
One Piecete kimin hangi yaşta gelişeceği belirsiz. Yeni nesil korsanlar bunun en bariz örnekleri. İki sene içinde gelişmeleri ortada ve bu adamların neredeyse hepsi farklı yaşlarda. O yüzden her ne kadar bazen ben de bu yaş kıyasları belli bir anlam taşıyor olmalı gibi düşünsem de aslında dikkatli bakınca hiçbir kıymeti harbiyesi yok.
Kaido bana göre 19 yaşında maksimum yc3'dür. Moria faktörü olmasaydı daha da güçlü olabilir derdim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık