Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1049: Arzu Ettiğin Dünya

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 232 58.6%
  • Orta

Kullanılan: 95 24.0%
  • Kötü

Kullanılan: 69 17.4%

• Kullanılan toplam oy
    396
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido'nun yemek yemek için denizcilere teslim olmasını ve Luffy'nin, arkadaşlarının istediklerini istedikleri kadar yiyeceği bir dünya hayalini aynı sayıda görüyoruz. Wano halkının 20 yıl boyunca Kaido tarafından aç bırakıldığını da düşünürsek Oda burada bize yine bir şeyler anlatmak istiyor ya da anlatmak istemese bile bizim buna kafa yormamızı istiyor. Bunları düşünmek bizi nereye götürür, hiçbir yere götürmez ahahhah

Kaido'nun yemek yemek için denizcilere teslim olmasını ve Luffy'nin, arkadaşlarının istediklerini istedikleri kadar yiyeceği bir dünya hayalini aynı sayıda görüyoruz. Wano halkının 20 yıl boyunca Kaido tarafından aç bırakıldığını da düşünürsek Oda burada bize yine bir şeyler anlatmak istiyor ya da anlatmak istemese bile bizim buna kafa yormamızı istiyor. Bunları düşünmek bizi nereye götürür, hiçbir yere götürmez ahahhah
Kaido bunu duyunca kendini mi salacak? Agaaa :DD

One Piece sınırsız yemek üreten bir sandık !!!

Kaido’nun neden ölmek istediğini göstermeden adamı indirmişse ayıp eder.Yenilgi fb koymuşken üstelik.
Luffy herkesin istediği kadar yiyebildiği bir dünya dedi. Aday olursa gelecek seçimde oyum kendisinedir :)
Dün - Kahraman olmak istemiyorum o zaman etimi paylaşırım. Bugün - Herkes istediği gibi yiyecek oğlum al şu budu bölüşelim. Oda siyasetçilere döndü yemin ediyorum dün ne diyordu bugün kahraman olmak istiyorum dedirtiyor bir nevi.

Kaido bilincini kaybetmeden önce gösterilmesi gereken iki mesele var. Tanrı Vadisi olayında yaşananlar ve Kaido'nun Marineford'a gidişinin engellenmesi. Bence Kaido Ace'in Joyboy olma ihtimaline karşı oraya dalmış olabilir. Bu adamın kafasını bir türlü anlayamadık tam anlamıyla.

Kaido bilincini kaybetmeden önce gösterilmesi gereken iki mesele var. Tanrı Vadisi olayında yaşananlar ve Kaido'nun Marineford'a gidişinin engellenmesi. Bence Kaido Ace'in Joyboy olma ihtimaline karşı oraya dalmış olabilir. Bu adamın kafasını bir türlü anlayamadık tam anlamıyla.
Kaido gibi hükümet düşmanı birinin yardıma gittiğini görmek zor değil.Bm gibi Wb ile de ittifak kurabilirdi.Evet düşündüğünüz gibi. :)

Kaido gibi hükümet düşmanı birinin yardıma gittiğini görmek zor değil.Bm gibi Wb ile de ittifak kurabilirdi.Evet düşündüğünüz gibi. :)
Beyazsakal Oden'i öldüren Kaido ile ittifak kurmazdı işte. Shanks ortalık daha fazla karışmasın diye mi engelledi yoksa direkt hükümete yardımcı olmak için mi Kaido'nun önünü kesti orası soru işareti.

Koca Kaido yenildi ortada heyecan namına birşey yok. Ben de nedense okudum ama heyecanlanmadım. Bir meyvenin tanrısal bir hale burundurulmesi bu konuda büyük bir etken olmuş. Bu tercihin yazarlık açısından bir hata olduğunu hislerim bana söyledi. Söyleme şekli ise sıfır heyecan. Oysa ki Katakuri yenildiğinde çocukken Pokemon da charizard magmar a yenildiğinde hissetmiştim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık