Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1049: Arzu Ettiğin Dünya

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 232 58.6%
  • Orta

Kullanılan: 95 24.0%
  • Kötü

Kullanılan: 69 17.4%

• Kullanılan toplam oy
    396
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Savaşın kral hakili sağlam bir saldırıyla bitmesi iyi oldu. Meyveye bağlanan daha saçma şeyler görebilirdik. Flashback kısa ama güzeldi bence. Kaido'nun yakalanmalarının çocukluk döneminde olduğunu ve bunların anlamsız olduğunu görmüş olduk. Garp ve Roger'ın 2v4 kazanmadığını da öğrenmiş olduk. Joy Boy muhabbeti gereksizdi.

15 yaşında 3 rane denizcinin zincire vuravbildiği Kaido, 5 yaşında dev tokatlayan Linlin.
Şu kadına ettiğin haksızlığı unutmayacam ulan Oda! Sırf, Luffy daha güçlü görünsün diye gücünü kıstığın adamlara hakisiz yendirdin Mama"mı, yatacak yerin yok oğlum senin.

Bölüm de kötü işte yani ne beklenirdi ki. Sırf Kaido savaşı bittiği ve Nika formu gideceği için orta diyorum. Bölüm yıldızı da Momo işte, bölümün kalite ortada.

Big mom'a babanne çekiyordu kaido fakat kendi de 61'indeymis hergele seni :)

Surat ifadesi daha net kaido'nun ve ryou tabiki. Yere gömülmeye devam ediyor yumrugun gücünden dolayi. Beni tatmin etti bölüm.

Son düzenleme:
Son panelde dili dışarıda yerde yatan ejderhanin kaido olduğunu zannetmistim ama Momo gibi duruyor..... Bu kaido bir kere daha ayağa kalkacak galiba ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık