Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1049: Arzu Ettiğin Dünya

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 232 58.6%
  • Orta

Kullanılan: 95 24.0%
  • Kötü

Kullanılan: 69 17.4%

• Kullanılan toplam oy
    396
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunlar senin fantazilerin ya, kusura bakma ama Shiki bile Garp'ın tek başına yenmediği bir karakter ki Bigmom aşağı yukarı yaşıt WB ile hadi Kaido çocuk diyelim.
Üstelik böyle bir senaryoda Şebeğin neyini şişirecek ?

2v1 Şebek vs Garp + Roger olduysa ve temiz kazandılarsa öpüp başınıza koyun bence :ehe:
Garp ve Roger vs Herkes yalan oldu bu bölümde.

Hükümet köpeklerine yine güzel laf edilmiş bu bölüm. Korsan dediğin hükümetle ortak iş yapmaz.

Bunlar senin fantazilerin ya, kusura bakma ama Shiki bile Garp'ın tek başına yenmediği bir karakter ki Bigmom aşağı yukarı yaşıt WB ile hadi Kaido çocuk diyelim.
Üstelik böyle bir senaryoda Şebeğin neyini şişirecek ?

2v1 Şebek vs Garp + Roger olduysa ve temiz kazandılarsa öpüp başınıza koyun bence :ehe:
Shiki ve TB da zombi gördüğümüz 2 karakterin adı 1 kere geçti ama. Yaş ve güç olarak wb-bm-kaido dan geriler. Ben karakterlerin tepkisine bakarak yazdım. Kaido ne diyor rocks korsanları şekil verecek evet verdi de 3 yonkou ile. Bunları dağıtanlarda garp+roger...

Garp ve Roger vs Herkes yalan oldu bu bölümde.
Zaten olayın mantğına inersek Oda'nın Şebeği baya baya şişirmesi lazım. Yanında Shiki, Wb, Bigmom, Kaido varken 2 kişiye kaybetmişse bu adam, adamın nesini şişireceksin ? Akıl işi değil.

Kaido bile yaratık gibi güçlü, Bigmom neredeyse 30'unda vesaire. Güzel kapışma olmuştur ama Rocks tayfasının dağılmasının sebebi Garp ve Roger'a yenilmeleri olamaz bu iki karakteri dövmeye tenezzül etmezler 🤭

Shiki ve TB da zombi gördüğümüz 2 karakterin adı 1 kere geçti ama. Yaş ve güç olarak wb-bm-kaido dan geriler. Ben karakterlerin tepkisine bakarak yazdım. Kaido ne diyor rocks korsanları şekil verecek evet verdi de 3 yonkou ile. Bunları dağıtanlarda garp+roger...
Garp ve Roger ikiye iki WB ve Şebek ile kapışsalar büyük ihtimal kaybederler.

Tabi bunlar daha muallak şeyler zamanla açıklanır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık