Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1048: 20 Yıl

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 67 23.0%
  • Orta

Kullanılan: 66 22.7%
  • Kötü

Kullanılan: 158 54.3%

• Kullanılan toplam oy
    291
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümü beğendim ve puanım
sizce kaç ?
Herhalde 2 bölüm içerisinde Kaido vs Luffy dövüşü biter ve Onigashima baskını sonrasına geçiş yaparız ?

Günahsız bebelerin kanına girmiş. O yüzden kredisini tüketti. Tutarsız reis Kaido dünyayı değiştireceğim deyip çoluk çocuk kıyım yapmış. Şaşırtmadı.
Yapmasalarmış aga çocuk açlıktan ölürken niye çocuk yaparsın diye sorarlar şimdi. Zaten o gerikafalılık cahillikle pek fark bir şey de beklenmez. Udon'da bitti benim kafamda Wano halkı ne geliyorsa başlarına hak ediyorlar. Ayrıca Kaido'nun öldürdüğü çocuk göremedim ben engelleye çalışmış bazıları geçirmiş bir tane. Bir tane de benim için vursun :D

Yapmasalarmış aga çocuk açlıktan ölürken niye çocuk yaparsın diye sorarlar şimdi. Zaten o gerikafalılık cahillikle pek fark bir şey de beklenmez. Udon'da bitti benim kafamda Wano halkı ne geliyorsa başlarına hak ediyorlar. Ayrıca Kaido'nun öldürdüğü çocuk göremedim ben engelleye çalışmış bazıları geçirmiş bir tane. Bir tane de benim için vursun :D
"Adam Oden'in çocuğumu var? bende aga!" diye depar atmış la. Orochi'nin emir kulu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık