Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1047: Başkent Semaları

Bölüm Nasıldı?

• Iyi

Kullanılan: 125 28.5%
  • Orta

Kullanılan: 86 19.6%
  • Kötü

Kullanılan: 227 51.8%

• Kullanılan toplam oy
    438
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin fişini çekmeden önce Kaido'yu yakasından yakalaması = Law'ın içinden geçmeden önce BM'nin göğsünde meditasyon yapması. Aşağılayıcı saldırılar bunlar. İki yonko da çabalayıp kurtaramadılar kendilerini bu durumdan. Law ve Luffy göstere göstere saplıyor diyebiliriz bu saldırılar özelinde. Yumruk çizimi de güzeldi ama dövüş benim gözümde 1042.bölümde bittiği için gerisi sarmıyor. Momo ne yaşıyor niye ağlıyor okumadan geçtim Allah affetsin çok leş bir yaşam formu.

Kesilmek haricinde zarar görmeyen vücuda sahip bir adamın kesilebiliyor olmasından zayıflık olarak bahsetmekten daha doğal bir şey yok. Tekrar diyorum o mevzuya farklı anlamlar yüklemek gereksiz. Kaido bu bölüm çok haklıydı keşke arc sonu Luffy'nin meyvesi yok olup gitse de meyvesiz devam etse yoluna. Şimdi bu yumruk gökten inerken minik bir Kaido fbsi göreceğiz kesin. İşte o anlarda tekrardan afeti devran genç BM'yi görmek istiyorum moral bulmak için. Kalem sende fetişçi, çiz bunları.

Asıl sövgü Joyboy'a. Demezler mi arkadaş sen nasıl bu meyve ile sümüklülere Dünya'nın anahtarını verdin diye?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık