Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1046: Raizo

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Iyi

Kullanılan: 148 33.6%
  • Orta

Kullanılan: 103 23.4%
  • Kötü

Kullanılan: 190 43.1%

• Kullanılan toplam oy
    441
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Profil fotoğrafını değiştirirsin artık. 1000 level Nika, 33 level Kaido diye.
Pek değil. Luffy cheat açtı geldi kaido reis hâlâ aslanlar gibi ayakta. tek üzüldüğüm nokta var, luffy bayılınca nika açılıp hemen ayağa kalktı geri bu yüzden kaido istediği gibi zulmedemedi. Keşke biraz vakit verseydi oda kaidonun zulmünü görmek isterdim.

Pek değil. Luffy cheat açtı geldi kaido reis hâlâ aslanlar gibi ayakta. tek üzüldüğüm nokta var, luffy bayılınca nika açılıp hemen ayağa kalktı geri bu yüzden kaido istediği gibi zulmedemedi. Keşke biraz vakit verseydi oda kaidonun zulmünü görmek isterdim.
Bende çok görmeyi isterdim Kaido'nun zülmünü. Herkese eziyet ederken, herkes umudunu yitirirken Luffy geri dönüş yapardı. Klişe ama, fena değil.

Bölüm gayet iyi bir bölüm olmuş neyini beğenmedilerse artık. Gerçi bölümde Luffy var ondan beğenilmemiştir. Üç bölümdür alışamadılar meyveye arkadaşlar.

Gerçekten entaresansınız yemin ediyorum. Bu seride öyle meyveler gördük ki Luffy'nin meyvesi onların yanında normal bile kalıyor.

Ben bugün Luffy'nin meyvesinden çok daha absürd güçlere sahip meyveleri sıralayacağım. Belki bu gözlerle neler gördüğünüzü hatırlar haksızlık yaptığınızı anlarsınız.

En başta Tsuru'nun meyvesinden başlayalım milleti ipe seriyor ve rakipleri bedenlerinden kemikleri alınmış gibi ipe seriliyor. Sırf şu bile yeterli de gözünüz saçmalığa doysun diye size bulduğum bütün saçma meyveleri atacağım.

İkinci sıraya Streusen'in meyvesini koyuyorum. Adam dağı, taşı, ormanı bifteğe çevirdi, tatlı yaptı.

Kelly Funk

Baby 5

Katakuri en sevdiğim karakterdir ama meyvesiyle şöyle bir şey yapması kimseye saçma gelmemiş mi acaba?

Big Mom

Zala

Smoothie

Senior Pink

Şuradan da yazamadığım saçma meyveleri bir bakın siz seçin. Ben yoruldum çünkü saçma meyveleri sıralamaktan.

Anlamıyorsun işte. Bir şarkıyı yüz kere dinlersin sevmezsin bir gün seni öyle bir yakalar ki favori şarkın olur.Bunlar yaşanana kadar o şarkı kötü bir şarkıdır senin için. Burada ise durum farklı. Oda karakteri bozmasının yanı sıra hikayesini de yeniden yazdı. Sizin bildiğin Luffy aslında Luffy değil denildi. Bunlar hep Nika'nın güçleri denildi.. Kısacası Luffy'nin üzerine kalın bir çizgi çeken yazar. Biz değiliz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık