Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1046: Raizo

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Iyi

Kullanılan: 148 33.6%
  • Orta

Kullanılan: 103 23.4%
  • Kötü

Kullanılan: 190 43.1%

• Kullanılan toplam oy
    441
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alıntı çıkmadı, linki kopyaladım. Şurada açıkladım bunu.

Hacı sen beni anlamıyorsun boşver. Benim demek istediğim Luffy her daim lastik olabiliyor, Kata için aynı şey geçerli olsa en basitinden burada elin içinden sıvışıp gider. Şu anki tartışmamız boşa efor.

Kaido ve Luffy savaşına alışıyor gibiydim ama bu sefer de bacak uzatma sahnesini gördüm. Koyma be adam koyma artık böyle şeyler. Yeterince komiklik yaptın. :(

Bu konuda teori olarak @Monet açıklamalar yapmış, sanırım Luffy ile ilgili tüm yazdıkları gerçekleşti (Nika dışında :D ) Neden hasar almayacağını çok iyi şekilde açıklamış.
Açıklanmış halini göremedim .Hakinin şeytan meyvesi yeteneğini geçip kullanıcıya direk vurmasına yarayan güç olarak tanıtıldı.

Luffy nin logia guclerinde olan ve hakiden siyrilmalarina sebep olan bir gücü de yok çünkü logia değil !

Luffy nin meyvesi ne olursa olsun kral haki darbesi alan biri nasıl olurda etkilenmez anlamak mümkün değil !

Açıklanmış halini göremedim .Hakinin şeytan meyvesi yeteneğini geçip kullanıcıya direk vurmasına yarayan güç olarak tanıtıldı.

Luffy nin logia guclerinde olan ve hakiden siyrilmalarina sebep olan bir gücü de yok çünkü logia değil !

Luffy nin meyvesi ne olursa olsun kral haki darbesi alan biri nasıl olurda etkilenmez anlamak mümkün değil !

İşte burada zoan özelliği devreye gidiyor, hayvana dönüştüğü için vücudu da hayvan olarak kalıyor. Big Mom nasıl ki P1'e vurduğunda dinazordu hala, burada da darbeyi yiyor lastik olarak kalıyor. Köpek olsa mesela köpek kalacaktı, Nika yediği için Nika kalıyor.

İşte burada zoan özelliği devreye gidiyor, hayvana dönüştüğü için vücudu da hayvan olarak kalıyor. Big Mom nasıl ki P1'e vurduğunda dinazordu hala, burada da darbeyi yiyor lastik olarak kalıyor. Köpek olsa mesela köpek kalacaktı, Nika yediği için Nika kalıyor.
Bro darbe almıyor diyorum ,acı çekmiyor diyorum sanki kral hakiyle vurmamış gibi oluyor diyorum polat alemdar gibi ölmüyor diyorum bilmem anlatabildim mi :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık