Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1046: Raizo

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Iyi

Kullanılan: 148 33.6%
  • Orta

Kullanılan: 103 23.4%
  • Kötü

Kullanılan: 190 43.1%

• Kullanılan toplam oy
    441
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Raizonun düşünce yapisı çok garip. Okyanusun üzerinde hareket ediyorlar. O sırada filin hortumuyla yolladığı suya, aha suya bak lan ne kadar çok diye tepki gösterip birazıni alayım diyor. Okyanusun üzerinde, okyanus, OKYANUS. Ortamlarda plan yaptım diyor bir de bölum ismi Raizo. :)
Anladığım kadarıyla daha sonra püskürtme yapabilmek için tazyikli olması gerekiyor parşomenin içine aldığı kuvvetin. Isı Nefesi de Zou'nun püskürttüğü su gibi kuvvet içeriyordu. Yerinde sabit duran okyanusu depolarken hayal edemedim.

Kaido Luffy sahneleri olmasa orta diyebilirdim. Ama bölüm onlarla başlamış onlarla bitmiş. O yüzden kötü dedim.

Raizo-Jimbei kombosu iyiydi. Hangine oy vercem diye düşünürken Jimne tayfadan. Onun katkısı illa olacaktı serinin dinamiği bu. Bu yüzden Raizo'ya oy veririm artık dedim. Bu ikisi olmasa Franky'ye verirdim. "Sızlanmayı kesmezseniz sizi ben yakarım" güzeldi baya.
Sağ kollar kucaklarda bunu da görmüş olduk ayrıca.

Reijuu ve İchjii bence onlar ya. Oda bunlara odaklı kapak hikayesinde kendilerine bile gizem kastırır.

Tabii Pudding ve 3. göz muhabbeti yüzündense Karasakal'ın gelmesi de olası. Robin'in ne kadar değerli olduğunu görüyoruz seride. Bu kızında böyle özelliği varsa net baya değerlenmesi lazım.

Fazlasıyla karizması var ya..

Yani Moria feat'i üzerinden değerlendirdiğimde Shiryu yetmez. Bm ailesi de baya kalabalık ve meyve tabanlı dövüşçüleri de var. Aokiji'den aşağısı kotarmaz. Umarım:d
Zoro'nun final dövüşü için de çok zayıf kaldı Şiryu. Sakız gibi çiğneyip atar bu dakkadan sonra rakibi Aokiji'den aşağısı olmaz en azından tayfa bazında bakıldığında.
Shiryuu'yu ikinci adam olarak çizdi. Karasakal korsanları da yonkou tayfalarını şu sıralar aşmalı bizim tayfa gibi. Bir de uyanış gibi absürt bir şey soktu seriye. Shiryuu meyve uyanışı yapabilir. Yoksa tek başına görünmezlik dandik bir güç.

Shiryuu'yu ikinci adam olarak çizdi. Karasakal korsanları da yonkou tayfalarını şu sıralar aşmalı. Bir de uyanış gibi absürt bir şey soktu seriye. Shiryuu meyve uyanışı yapabilir. Yoksa tek başına görünmezlik dandik bir güç.
Görünmezlik meyvesinin uyanışı ne olur sence?

Görünmezlik meyvesinin uyanışı ne olur sence?
Genelde haki ile bile anlaşılamayacak şekilde varlığını silmek bekleniyor.

Belki farklı boyutlara geçme falan olabilir. Blueno meyvesi gibi ama daha pratik hali ve o boyuttan bu boyuta müdahale edilebilir şekilde olabilir.
Tobi

Karşıdaki kullanıcıya etki edip yalnız kendisini değil hiçbir şeyi görmemesini sağlayabilir. Yani tam körlük gibi.

Diğer duyuları da yok etmek olabilir. Ses, koku, dokunma vs yok edebilir.
Tousen

İlizyon gösterip rakibi yanıltmak olabilir.
Aizen

Uyduracak şey çok.

Belki farklı boyutlara geçme falan olabilir. Blueno meyvesi gibi ama daha pratik hali ve o boyuttan bu boyuta müdahale edilebilir şekilde olabilir.

Karşıdaki kullanıcıya etki edip yalnız kendisini değil hiçbir şeyi görmemesini sağlayabilir. Yani tam körlük gibi.

Uyduracak şey çok.
Çok epik olur böyle bir şey. Bleach'de bir kaptan vardı. Bankaisi bu yazdığın özellikleri veriyor.

Tobi

Tousen

Aizen

Uyduracak şey çok.
Hiçbiri olmasa Zoan tipi gizlilik tanrısı çıkar en güçlü sağ kol olur adam.

yıldırımı neyle yakalayamazsın diye sorsaydın cevabı plastik olurdu.
kablolara plastik yalıtkan çekilmesi elektrik kaçmasın diye değil, tele başka iletken değmesin diyedir. elektriği kabloda tutan plastik değil, iletken teldir.
Tel elektriği kabloda tutmaz iletir. İletken birisi yıldırıma dokunsa, elektrik içinden geçip zemine çakılırdı.

Suyu, avucunun içinde suyu emen pamuk eldivenle mi tutabilirsin su ile ıslanmayan lastik eldiven ile mi? Aynı mantık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık