Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1045 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O tipler ne öyle? Yazdığın çizdiğin manganın taaa ... Anladınız siz. Susuyorum susuyorum ama adam suyunu çıkardı.

Bir de bu arc bitse serinin en rezil arcı olacak. Her bölüm ayrı saçma ayrı dalga olayı var. Kaidou düşse bile Luffy yendi bunu demek için fazla poliyannaci olmak gerek. Adam Luffyi inlete inlete bize seriyi okutturuyor. Kaybetse bile Luffy hiçbir zaman Kaiodu dan güçlü olmayacak gibi duruyor. 20 defa yenil, gel mangaka kıyak geçsin yine çık yine dövüş, ben böyle mantığın taa geçmişini...

Bomba bir bölüm daha geliyor. Neyini sevmiyorsunuz anlamıyorum.
Yıllardır söylüyorum. Oda 20 senedir yazdığı için okuyucularının da büyüdüğünü idrak edemiyor diye.
Ama onun çizmek istediği karakter bu şekilde. Artık beğenmiyorsanız okumayabilirsiniz. Ben eğleniyorum.

''Nika Nika Noo'' demesi gerekmiyor muydu?
Şuan adada Luffy'nin meyvesinin gerçekte hangi Meyve Olduğunu bilen yok sanırım, kendisi de ne olduğunu bilmiyor halen saldırılarda kullanılan meyve isimleri kullanıcıların kendi kullandığı bir isim o halde illa Meyve ile bağlantısı olması gerekmiyor sonucu çıkıyor Luffy'nin 20 senedir Gomu Gomu dediğini varsayar isek.

Herkesin mizah anlayışı farklıdır o yüzden saygım var ama şu tarz çizimler beni hiç güldürmüyor.Seri başından itibaren bu tarz çizimler vardı ama ya benim yaşım büyüdüğü için ya da bu savaşı ciddiye mi aldığım içindir bilemiyorum ama çizimleri ve verilen tepkileri komik bulmadım.Umarım bu çizim tarzı gear5 modu kapanınca geçer :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık