Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1045 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu uyanışı herkesi etkiliyor anladığım kadarıyla acaba kapsamı ada boyu mu yoksa sadece görenleri mi etkiliyor? Yaptığı hamleler gözümüze çok uçuk şeyler gibi gelse de kaidou hasar almıyor gibi ilizyonik bir şeye benziyor, başka özeliği yoksa gördüğüm en saçma p'up sahidende.
Biraz aşırı güçlü bir uyanış olmuş çünkü kendisi dahil her şeyi ve herkesi etkiliyor ve bir sınırı yok.

Şöyle anlatayım, magmayı bile lastiğe çevirmemesi için bir sebep yok şuan görünürde.

Çizgi gücü iyi komik de kendi serisinde komik. Mangalar biraz daha esnetilmiş gerçek dünyaya sahipken şu an OP'ta bir karakter bunu bozuyor, yalan yok güldüm ama serinin geri kalan dinamiklerinin üstünde kalıyor.

Neyse zaten Linlin savaşından sonra seriye karşı bir beklentim kalmadı.

Cenaze yerini söyleyin de helvayı getireyim.
Smile meyvesi kullanıcılarını gördükten sonra böyle düşünmen üzdü. Yani Luffy'nin gücü mantıklı bile kalır. Seride çok fazla absürdlük var zaten, mantık dışı çok fazla olaya sahip bu seri, öyle saçma meyve güçleri gördünüz de hepsini sineye çektiniz ama sadece Luffy'nin yeteneği mi anormal geldi?

Fazla takılıyoruz ya, gerçekten fazla takılıyoruz. Adam size eğlenceli bir hikaye çizmiş, keyif almaya bakın niye bu kadar takıyorsunuz anlamıyorum? Okuyun, izleyin gülün geçin, eğlenmenize bakın.

Smile meyvesi kullanıcılarını gördükten sonra böyle düşünmen üzdü. Yani Luffy'nin gücü mantıklı bile kalır. Seride çok fazla absürdlük var zaten, mantık dışı çok fazla olaya sahip bu seri, öyle saçma meyve güçleri gördünüz de hepsini sineye çektiniz ama sadece Luffy'nin yeteneği mi anormal geldi?

Fazla takılıyoruz ya, gerçekten fazla takılıyoruz. Adam size eğlenceli bir hikaye çizmiş, keyif almaya bakın niye bu kadar takıyorsunuz anlamıyorum? Okuyun, izleyin gülün geçin, eğlenmenize bakın.
Smile kısmında bir sıkıntı yok. Sonuçta başarısız zoan ürünleri olduğu için gayet kabul edilebilir bir görünüşleri var; buradaki mesele pek çok kez yazıldı Itachi. Ve artık yazmak istemiyorum, hee ben okumaya devam ederim fakat eskisi gibi de bakamam.

Tepeden tırnağa fantastik ögelerle bezenmiş OP dünyası için dahi absürt ve saçma bir güç bu. Ve evet problem bu. Dostum şu keyif almaya bakın lafı biraz şey duruyor şu durumda hani geçen Berserk konusunda Casca hakkında bir şeyler yazılmıştı onun gibi yani biraz. Pek keyif alınacak bir durum değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık