Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1045: Sonraki Seviye

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 171 32.3%
  • Orta

Kullanılan: 71 13.4%
  • Kötü

Kullanılan: 288 54.3%

• Kullanılan toplam oy
    530
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Türkçe çevirinin son sayfasında "Bu eğlenceli değil mi Kaido?" demesi lazımken saçma bir cümle kurmuşlar. Orada E. Oda Kaido üzerinden fanlara seslenmiyorsa bende bir şey bilmiyorum. Eğlenceli aslanım, beğenerek okuyorum ama hadi artık bu işin sonunu getir de artık seri seri ilerleyelim daha çok şey var çözülmesi gereken. 👍

Bence kötü bölüm. Virüs girdi sanırım. 2 hafta önceki bölümlere geri dönebilir miyiz. :D Son olarak Luffy'nin deve dönüşmesi çok itici.

Son düzenleme:
Seriyi marinefordun sonlarından itibaren güncel takip eden biri olarak,bu seriyi takip ediyor olmaktan utandigim ilk bölüm oldu.Bolumdeki tek iyi şey kaido.İyi yaptığı tek şey de onu iyi göstermeyi başarabilmek.

Luffy'nin kaidoyu yenisini yüzlerce yöntemle yedirebilirdi.

Onun yerine özgürce savaşmak gibi komediden başka birşey olmayan bir ifade çıkardı.

luffy oleydi de sanki ve Zoro birlikte yenseydi kaido'yu keşke.

Dragon ball SSJ = One piece 5. Vites

Benzerlikler
1. Ölümün kıyısından dönünce ortaya çıkar
2. Kendini yeniler
3. Saçlar uzar
4. Rengin sarı yada beyaz olur
5. Daha fazla güç kazanırsın
6. Etrafında enerji halkası belirir

Farklar
Dragon balın ciddiyeti var.
One piece ise resmen kepazelik

Görecez bakacaz başka ne çalmış Dragon balldan! Acaba rafteldede büuük ejder varda dilek mi diliyorsun😅

Deagon ballda degişik ırklar birbirlerine üstünlük kurma derdindeydi. Maluk ırkçı japonların işleyecegi başka konu yok. Kapasiteleri sınırlı ne kadar I Q yüksek olsada bu ırkçılıktan çıkamıyorlar demekki kibirlerinden benliklerinden. Yani buna fayanarak diyorum ki Lufy nin annesi kutsallardan biri çıkacak. Zira Goku bir insan ile evlendi ve gıhan dogdu. Gohanın ise gücü limitsizdi ama çalışmadı. Burdada öyle bir şey çıkar diye bekliyorum. Zira lufy nin annesi önemsiz biri olsa gösterilirdi. Ayrıca ırkçı japonlar yine işlerler bu konuyu. Zira seri Dragon ballıı kopyalamış resmen

Arkadaşlar, bu bölümün amacı şu ana kadar tüm okuduğunuz bölümlerden tamamen farklı. Şu an okuduğunuz bölüm: Dünya'nın en özgür insanı olmak için Korsanlar Kralı olmak isteyen Luffy'nin meyvesi: Yani "Dünyanın en saçma meyvesinin" ne olduğunu size anlatıyor. Zaten Oda bunu başardı. Saçma olması gerekiyordu. Beğenilmek için yazılmamış bir bölüm. Sek anlatım var. Bakın, Gorosei bunu bize bir bölüm önce söylemişti.
ve

Hayranlıkla okudum... Hem cesaret gerektiren bir anlatım tekniği hem de zekice anlatım var. Ders verilmesi gereken bir türden. Bu bölümü düz okuyanlar için hiç bir şey ifade etmez. Ki büyük hayal kırıklığı yaşar. Erken yargıya varmayınız.

Son düzenleme:
Türkçe çevirinin son sayfasında "Bu eğlenceli değil mi Kaido?" demesi lazımken saçma bir cümle kurmuşlar. Orada E. Oda Kaido üzerinden fanlara seslenmiyorsa bende bir şey bilmiyorum. Eğlenceli aslanım, beğenerek okuyorum ama hadi artık bu işin sonunu getir de artık seri seri ilerleyelim daha çok şey var çözülmesi gereken. 👍
Oda bunu amaçlamıyor. Sana "Dünya'nın en saçma meyvesini tanıtıyor". Burada size; "Bu meyve neden var ? Çok saçma lan!" düşüncesini empoze ettirmek istiyor. Bu kadar basit anlatıma neden başvurmayacağını şununla anlatayım. "Sana özgürlükler sağlayan meyve" Ve Meyve, mantık dışı etkiye sahip. Ki meyvenin "Saçma" olmasının nedeni: mantıksızlık içermesidir. Aynı şekilde bu mantıksızlık kullanıcısını da özgürlük sağlıyor. Farkettiysen Kaido mantıksızca hasar alıp hasarları etkisiz hale getiriliyor. Evet, "Oda neden böyle bir güç yaptı ? Daha havalı bir güç yapabilirdi ?" işte tüm sorunun cevabı; cevabında gizli. Bakalım Oda olayı nasıl bağlayacak ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 22)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık