Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1045: Sonraki Seviye

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 171 32.3%
  • Orta

Kullanılan: 71 13.4%
  • Kötü

Kullanılan: 288 54.3%

• Kullanılan toplam oy
    530
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Madem anlam sınırları olması gerektiği gibi kalktı, bundan sonrası spoiler içerir;)
Bildiğiniz gibi şempanzeler düşmanlarını bok fırlatarak dövüşür. Serinin geldiği bu noktada Maymun D. Luffy'nin dev haline gelmesi zaten bizi bu ince ayrıntıya götürüyor. Tabi lastiğin sertliği tanrısal zoan ile birleşince patlayıcı bir etki de bekliyorum. Evet bok bombaları kullanarak Kaido'yu düşürecek. Böylelikle saldırı gücü eksikliği de giderilmiş olacak.
İkinci görseldeki bok detayına 10 üzerinden 1000 veriyorum. Videodaki kadına üzüldüm lan bu arada :/

Madem anlam sınırları olması gerektiği gibi kalktı, bundan sonrası spoiler içerir;)
Bildiğiniz gibi şempanzeler düşmanlarını bok fırlatarak dövüşür. Serinin geldiği bu noktada Maymun D. Luffy'nin dev haline gelmesi zaten bizi bu ince ayrıntıya götürüyor. Tabi lastiğin sertliği tanrısal zoan ile birleşince patlayıcı bir etki de bekliyorum. Evet bok bombaları kullanarak Kaido'yu düşürecek. Böylelikle saldırı gücü eksikliği de giderilmiş olacak.
Narin kalpli insanları kırabilirsin yapma. Ne var oda azcık bok attıysa?

boktan muhabbet hoşuma gitmese de, hala sun wukong a dönme ihtimali var. ben lastiğe dönüştürdüğü envayırmıntı, lastik klonlara dönüştüreceğini düşünüyorum bakalım hayal gücümüzle sınırlı :)))))

Çok kötü yorum olmuş. :/

İkinci görseldeki bok detayına 10 üzerinden 1000 veriyorum. Videodaki kadına üzüldüm lan bu arada :/
Görseli ben buldum ama editi kf sürgünü bir dostumuz yaptı saolsun :ühü:
Narin kalpli insanları kırabilirsin yapma. Ne var oda azcık bok attıysa?
Yani seriye atılması ile post atılması arasında korkunç bir fark var.. :(
boktan muhabbet hoşuma gitmese de, hala sun wukong a dönme ihtimali var. ben lastiğe dönüştürdüğü envayırmıntı, lastik klonlara dönüştüreceğini düşünüyorum bakalım hayal gücümüzle sınırlı :)))))
Sun Wukong'a dönerse maymun cosplay yaparım. Çok zorlanmam muhtemelen🙈

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık