Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1045: Sonraki Seviye

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 171 32.3%
  • Orta

Kullanılan: 71 13.4%
  • Kötü

Kullanılan: 288 54.3%

• Kullanılan toplam oy
    530
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hacı benim hiç hoşuma gitmedi. Ben Luffy'i hissedemedim bu bölüm.
Tam Luffy ya aslında. Her dövüş böyle dövüşen adam değil mi? Ciddiyetin yanında aklına gelen her fikri uygulamaya çalışan birisi.

Joyboy olduktan sonra uyanış ile birlikte o özgürlüğü elde etti. Aklına gelen her şeyi uygulayabiliyor. En zor durumda bile etrafına neşe ve umut saçıyor.

Konu açacam illa gaza getirmeyin. :D

Tam Luffy ya aslında. Her dövüş böyle dövüşen adam değil mi? Ciddiyetin yanında aklına gelen her fikri uygulamaya çalışan birisi.

Joyboy olduktan sonra uyanış ile birlikte o özgürlüğü elde etti. Aklına gelen her şeyi uygulayabiliyor. En zor durumda bile etrafına neşe ve umut saçıyor.

Kaido ardında duruyorken ona götünü dönmüş trambolinde zıplayan Luffy değil ya bizim Luffy.

Luffy saçma şeyleri büyük ciddiyetle yapardı. Burada ciddiyetten eser yok. Savaşın bu anında hele bu işlere hiç girmezdi. Bir tane final savaşı bulamazsın ya böyle olduğu.

25 yıldır fanı olduğun karakteri bilmiyorsun hala :artiz:

200 küsür kötü oy ha? Vay be. Joyboy bekleneni vermiş? Sıkıntı nedir?

Op tarihinin en iyi bölümlerinden birisi. Şakadır umarım bu oylar.
Geçen hafta da aynısı olmuştu. Ben normalde bölüm anketlerinde oy atmayı düşünen bi insan değilim. Senin mesajı görünce aklıma geliyor basıyorum kötüye.

Yine hatırlattığın için teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık