Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044. Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Acaba Luffy her şeyin sesini duyduğu için, "Zoan meyvelerinin kendi iradeleri" olduğuna göre onu duyarak mı yemiştir ki?

Bence uzun süredir bu meyveyi kullanan karakter yok. Bu şebek de elinde kılıç tutmuyor muydu zaten görselde? Belalı saç şekli yapmış seksi dursun diye işte
Bence de Xebec eski kullanıcı çıkmayacak. Saçları benzettim ve güldüğü için spekülasyon olarak bıraktım konuya. Ancak açıkta kalan mevzuları bağlamasının en iyi yolu meyveye eski sahipler çizmesi olur bence. Bu yüzden uzun süredir kullanılmayan bir meyve diyerek o ihtimali sileceğini düşünmüyorum.

Tamam da istese 1 sene içinde seride 50 sene antrenman yaptırır adama. Ayrıca Akainu'nun şu anki gücünden bahsetmiyor, Akainu ana karakter olsaydı diyor, ikisi arasında fark var.

Laf arasında söylenmiş bir söz, bunu argüman olarak kullanmak yanlış diye düşünüyorum. Akainu'nun çok güçlü olduğunu anlatıyor sadece o kadar.
Dostum cümle açık. Cümleye bakarsan arada fark olmadığını görürsün. OP serisi 2022 yılında başlıyor. Luffy'nin gücü MF Akainu kadar. 2023 yılında, yani 40 chapter sonra seri bitiyor. Başlangıç gücüyle ana karakter olmanın bir alakası yok. Oda açıkça belirtmiş bunu. Seri bitişinden 1 yıl önceki Luffy = Amiral Akainu.

Karasakal dovusunde luffy muhtemelen meyve gucunu kullanamayacak dogru duzgun. Karasakal absorbe ettigi icin. Bu yuzden meyve gucunun cok on plana cikmasi bana sacma gelmiyor acikcasi. Aksine saf guc ile kaidoyu yenseydi karasakali cok net yenerdi. Bu tarz bir meyve uyanisi ile kaidoyu yenip meyveyi daha az kullanarak daha cok saf guc ve haki ile karasakali yenmesi daha mantikli geliyor.

Bence de Xebec eski kullanıcı çıkmayacak. Saçları benzettim ve güldüğü için spekülasyon olarak bıraktım konuya. Ancak açıkta kalan mevzuları bağlamasının en iyi yolu meyveye eski sahipler çizmesi olur bence. Bu yüzden uzun süredir kullanılmayan bir meyve diyerek o ihtimali sileceğini düşünmüyorum.
Meyvenin eski sahiplerini çizere baku no hero academia döner olay...

Benim uzun süre dediğim 100 - 200 sene falan. Hemen bir önceki jenerasyondan meyveyi kullanmış olan önemli bir karakter görmeyiz bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık