Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044. Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu SBS'i biliyorum. Yeniden soruyorum, nerede özel bir meyve değil diyor?

"Klasik, güçlü ana karakterlerden olsun istemedim, o yüzden en gülünç yeteneği seçtim" diyor. Bu bölümde de üstüne basa basa vurgulanıyor gülünç bir yetenek uyandırdığı, karakter kahkahalarla uyanıyor hatta. Bu SBS ile çelişen bir şey yok.
Cümleye" that is true " diyerek başlıyor soruda luffy nin meyvesi güçsüz deniliyor yani luffy'nin meyvesinin güçsüz oldugunu Oda kabul ediyor ve buna cevap veriyor

Arkadaşlar zaten NİKA olayı çok öncede gizliden skypea da işlendi. Yani zaten Nika yada Joyboy bu meyveyi uyandırabilen tek kişi muhtemelen.
Meyvenin önceki kullanıcısı ortalığı o kadar çok karıştırmış ki meyvenin varlığını saklamışlar. Meyve tuhaf bir güce sahip.
Lastiğe benzer özellikleri olduğundan muhtemelen GOMU GOMU dediler. En uygun o meyve olduğu için onun adı verildi.
Yani bu olay çok anormal değil ki. Amiraller neden saldırmadı diyen var. Abiler siz mangayı okuduğunuza emin misiniz.
Akainu Luffy nin göğsünü deldi. Law olmasa ölmüştü Zaten. Yani zaten Luffy i oradakiler kaçırdı. Kizaru lazeriyle otomatik silah gibi taradı
Aokiji buz mızrağını sapladı tam öldürecekken Marco kurtardı. Daha ne yapacaklardı ne istiyorsunuz.
Şaka mı bu?

Güç konusunda seriyi hiç bi zaman sevmedim zaten gereksiz güçler neymiş efendim adam dişinden piyano yapıyomuş hasar veriyomuş neymiş efendim kız insanların suyunu sıkıyomuş neymiş efendim adam insan meyvesi yiyip lastik oluyomuş. Artık d nin anlamı kayıp yüzyıl one piece gibi gizemlere bakıcaz güçte sürekli batiriyor adam zaten hikayeyi düzgün tamamlar diye düşünüyorum-umut ediyorum artık.

Madem bu adamın meyvesi ona UYANIŞLA istediği forma girme yetisi veriyor, o zaman sormazlar mı adama bu zamana kadar bu çocuk nasıl lastik gücüne sahipti diye? Ha bu öyle kolum uzadı bacağım uzadı değil ha, bildiğimiz elektrik geçirmeyen lastik başka bir şey değil. Nasıl oluyor şimdi bu? Bu meyvenin base özelliğinin lastik olması lazım o zaman, lastik olan paramecia nasıl zoana dönüşüp evreni manipule etme yeteneği kazanıyor kardeşim bunu hangi kafayla yazıyorsun! Ha yok Luffy bu zamana kadar sırf "ben lastiğim" dediği için meyvesi gereği bu gücü kazandıysa o zaman da sormazlar mı adama bu çocuk uyanış açmadan nasıl kendini manipule edip lastik yapıyor diye? Enel bu cocuga tam 300 milyon volt çaktı 300 MİLYON!! Bu nika nasıl bir adammış ki meyvesinin base hali kolunu uzatır bacağını uzatır ateş çıkarır elektrik geçirmez felan.. bide yetmiyor gerçekliği manipule ediyor yav kafayı yicem koskoca Kaido çizgi adama dönmüş kafasında yıldız dönüyor.. İyi kardeş o zaman madem bu luffy kendini alev logiası olarak hayal etsin ona dönüşsün, ne bileyim "deprem gücüm varmış gibi çek kanka" diyip sağa sola deprem atsın felan.. güce bak.. meyvenin adını da değiştirip "mesela yani" meyvesi yapalım. Lastik adamım, mesela yani. Elektrik geçirmiyorum, mesela yani. Kolum büyüyo dev oluyorum, mesela yani. Alev adamım alevli yumruk atıyorum, mesela yani. Çizgifilm evreninizdeyiz, mesela yani. Durum bu mu oldu şimdi özetle? Luffy nasıl bir güce sahip olduğunu sandıysa o güce sahipmiş gibi mi davrandı?

Benim aklım hafzalam almıyor, burdan sonra düşünmeyi bırakıyorum. 12 yıldır takip ediyordum ama öyle ama böyle, şimdi gelinen bu noktada artık yorum yapacak bişey kalmadı. Ben elendim, kalan yarışmacı arkadaşlara başarılar😂
Çok güldüm.Kaido kısmına.

Shanks, Dragon'la konuşabilmek için mi East Blue'ya geldi? Ben bu bilgiyi hatırlamıyorum, aydınlatır mısın beni?

Ayrıca dediğin mantıkla yola çıkıyorum, diyorsun ki Luffy, Dragon'un yani Hükümet'in en büyük düşmanının oğlu olduğundan, o da ileride Hükümet'in en büyük düşmanı olacak. Peki, Dragon kimin oğlu? Garp'ın oğlu. Garp kim? Kutsal Ejderleri, Hükümet'in o zamanki en büyük düşmanı olan korsan tayfasından kurtaran denizci. Buradan yola çıkarak Dragon'un çok başarılı bir denizci olduğunu söylemiyoruz da Luffy'nin çok tehlikeli bir devrimci olduğunu nereden çıkarıyoruz? İdeolojiler, kalıtsal olarak mı geçiyor yoksa yetiştirilmeye mi bağlı? Luffy'i yetiştiren kişi devrimci babası değil denizci dedesi değil mi peki? Denizci olacağını varsaymak, devrimci olacağını varsaymak çok daha mantıklı değil mi o zaman?
akainu dragonun oğlu olduğunu öğrendikten sonra niye senin kesin ölmen lazım diyip marinford ödülü fazla bir sürü adam var o bir çaylak peşinden koşuyor devrimci oğlusun ölmen lazım diyip artı Roger idam edildiği adada dragonun oğlunu yakalanacaken ortaya çıkması ve onu kurtarması tesadüf mü ve luffy yola çıkarken dragon başlıyor konuşmaya dünyayı sorgula miras alınan irade falan konuşuyor. Shanks konusuna gelirsek mihawk grandline girişinde bir adada bekleryen shanks yanına gelir yassop mihawk moralimiz bozuk senin düellonla uğraşacak zaman da değil potron ve ne tesadüf ki 10 20 bölüm sonra dragon Roger idam edildiği adada ortaya çıkıyor hepsi tesadüf oda

Zaten meyvenin böyle olacağı belliydi çünkü 2.Bölümde Shanks Luffye ben bu meyveyi müşterime görüteceğim diyordu yani yemek istemiyor du peki o meyvenin müşterisi kimdi bilinmez ama Shanks luffyle karşılaştığı için pişman değil en azından

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 66)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık