Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044: Kurtuluş Savaşçısı

Bölüm Nasıldı ?

• İyi

Kullanılan: 278 52.8%
  • Orta

Kullanılan: 58 11.0%
  • Kötü

Kullanılan: 191 36.2%

• Kullanılan toplam oy
    527
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir de bu kadar şey olurken saçma sapan Hiyoriyi sokmuş araya ayar oldum ya. Sayfa israfı...
İnşallah Kanjuro flashbacki gibi birşey görmeyiz.

Düşünsene şöyle bir metni

Oden:Hey Kanjuro ben gittikten sonra oğlumu ve diğerlerini koru!

Kanjuro:Sana söz veriyorum Oden!Bana hain bile deseler oğlunu ve diğerlerini koruyacağım!

Körü körü eleştirme biraz sidik yarışına dönmüş durumda o yüzden herkes neyin ne olduğunu biliyor ama yorum yapamıyor . Ben bu seriyi Luffy için takip ediyorum. Ve luffynin karakterinde ve savaşmasında karakterin dışına çıkan bir şey göremedim. Bizim klasik luffy işte. Ama Meyve konusunda cevaplanmamız sorular var evet, değişmeden de belki bağlanabilirdi ama nereye bağlanacak ileride göreceğiz. Lastik meyvesi olarak kalmasını bende isterdim ama E.Oda'nın aklında bir şey yoksa bu topa girmezdi bence.
Göz efektlerini de sevmedim bu arada. Enelde ki gibi bir ağız göz efekti olsaydı seriye daha çok yakışırdı diye düşünüyorum.
Cevaplanmamış soru ne ? 800 yıldır bu meyveyi arıyoruz diyor, bu meyve şöyle böyle diyor ve o meyve her türlü aksiyonun içine girmiş Luffy'de. Bunun akılla mantıkla izah edilecek nesi var ? Konu tamamen bütün op evrenin salak olmasıyla açıklanır ancak.

O ihtimal önümüzdeki hafta netleşir değilse çok saçma yani, üç saniye önce adamın karşısında durmak için kaba eti duman atıyordu bu çocuğun şimdi çocuk döver gibi evire çevire dövüyor
Meyveden kaynaklı durum olabilir bu. Belki Luffy gerçekten ölmüştür. Kalbim çok garip atıyor diyor. Uyanış sayesinde ayakta olabilir şuan. Uyanış bitince ölecek olabilir. Bu sayede Lawda Ölümsüzlük ameliyatını yapar Luffye.

Reis bu seride meyve veya kılıç kullanmadan tepeye çıkmaz çok zor ya meyve ve kılıç girince veya gen men işi çok yokuşa sürüyor garip gurup güçler çıkartıyor şöyle kılıç kullanmayan meyve kullanmayan bir karakter var mı seride ya "fanı" olmak lazım :D
Bu Oda güç dengelerinin iyice içinden geçicek son savaşta.Mesela hep beklediğim bir şey vardı.Gura guraya boşuna denmedi dünyayı yok edebilecek güç diye.Son savaşta Teach muhtemelen dünyayı etkileyecek tarzda saçma sapan bir güçle dövüşecek.Bizim vadedilmis prensimiz azor ahaimiz Lütfü dünyayı kurtarıcak.

Körü körü eleştirme biraz sidik yarışına dönmüş durumda o yüzden herkes neyin ne olduğunu biliyor ama yorum yapamıyor . Ben bu seriyi Luffy için takip ediyorum. Ve luffynin karakterinde ve savaşmasında karakterin dışına çıkan bir şey göremedim. Bizim klasik luffy işte. Ama Meyve konusunda cevaplanmamız sorular var evet, değişmeden de belki bağlanabilirdi ama nereye bağlanacak ileride göreceğiz. Lastik meyvesi olarak kalmasını bende isterdim ama E.Oda'nın aklında bir şey yoksa bu topa girmezdi bence.
Göz efektlerini de sevmedim bu arada. Enelde ki gibi bir ağız göz efekti olsaydı seriye daha çok yakışırdı diye düşünüyorum.
Elinin altında bir şey vardır, orası kesin. Ancak bunun için hikaye altyapısını patlatma yolunu seçti. Oda'nın uzun zamandır modunun bu olduğunu düşünüyorum.

Acaba garp luffynin meyvesinin tam özelliğini biliyor muydu?. Sürekli denizci olmasını istemesi bu sebepten olabilir mi diye düşündüm.

Şeytan meyveleri karakterini etkiliyorsa, Luffy bir kairosekilik adam'dan öte bir karakter değil gözümde. Oda'ya yazıklar olsun diyorum. Bir panel dans eden silüet dışında adam akıllı bağlantı yok.

Dün ekşi de görmüştüm E. Oda SBS de lastik adam fikrini seviyorum o yüzden Luffye bu gomu gomu meyvesini verdim tarzı bir şey diyor. Yani adamın bu Nika aklına daha sonra gelmiş belli ki. Geçmişe yönelik en fazla 200, 300 bölüm öncesinde değişmiştir fikri. Çünkü Doflamingo da şaşırmıştı.

Olabilir değiştirebilir de senaryo da çok açık verdi böyle de.

Elinin altında bir şey vardır, orası kesin. Ancak bunun için hikaye altyapısını patlatma yolunu seçti. Oda'nın uzun zamandır modunun bu olduğunu düşünüyorum.

Evet işine saygısını kaybetti biraz seriyi bitirmek için elinden geleni yapar paraya doydu zaten. Ama bu luffy için geçerli değil sadece bütün alanlarda aynı haltı yiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık