Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1043 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
luffy beklenen kişi yani "D"nin arzunu gerçekleştirecek kişi. "D"ler ile ilgili corozan tanrıların düşmanları demişti. luffy ya antik tanrılar ile arayı düzeltecek yada mevcut tanrıları indirecek.
ama joyboy ile beklenen kişi aynı kişiler olmayabilir. hatta bir ihtimal joyboy ile luffy düşman bile olabilir.

benim dört joyboy adayım var : momonosuke, teach, shanks, luffy, dof
JoyBoy aslında villian olmuş olsa, Roger da raftelde JoyBoy'un henüz doğmadığını öğrenip "erken geldik, keşke bu elemana denk gelseydimde bir tur tokatlasaydım" anlamında zamanlamamız yanlış demiş olsa, bizde gerçek kralı bir kez daha yâd etsek... Bu gece bunun hayaliyle uyuyacağım.

JoyBoy aslında villian olmuş olsa, Roger da raftelde JoyBoy'un henüz doğmadığını öğrenip "erken geldik, keşke bu elemana denk gelseydimde bir tur tokatlasaydım" anlamında zamanlamamız yanlış demiş olsa, bizde gerçek kralı bir kez daha yâd etsek... Bu gece bunun hayaliyle uyuyacağım.
[/QUOTE
Raftelte sopalarla luffy bekliyorlar di mi zaten şamar oğlanı olmuş hahaha.. “yeğenim gorsanlar gralımı olaceğn sen kamaraya yaklaş hele “

Belkide joyboy gomu gomu mi meyvesinin ruhu. Kişi ölünce onun bedenini alıyor.
Baska bedenleri alamıyor çünkü kendi formu büyük ve bedeninin ona uygun olması lazım. Gomu gomu no mi yiyen kişi de esneklik kazandığı için buna uygun hale geliyor. Ancak kişinin öldüğü durumda şeytan meyvesinin ruhunun başka bir meyveye geçtiğini biliyoruz. Bu demektirki luffy ölüm ve hayat arasında bir yerde
Umudu kesmek için erken.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık