Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1043 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido o kadar çok iş yaptı ki adam yonkoluğun vücut bulmuş hali. Neredeyse tüm rakiplerle + Big Momla dövüştü rakibini bir kaç defa yendi hala ayakta milleti öldürmeye gidiyor.

Yalnız ben şimdi gördüm Kaido, Luffy'nin öldüğünü söylemiş. Koca yonkou anlamayacak değildir. Hakikaten Luffy gerçekten ölmüş. Birisi Bleach yorumu atmıştı nolur İchigo gibi çıkmasın diye hakikaten öyle oldu. İchigoda ölmüştü sonra boynuzlu bir şey olarak gelmişti...

Luffy'nin Alevli ace saldırıları yapabilmesinin açıklaması meyvesiyle alakalı çıkacak gibi.Lastik adam sürekli etrafından buharlar çıkıyor ne kadar ısınırsa ısınsın adam Wanoda bildiğin alev topu attı.

Galiba ben bu hafta sayıyı okumayacağım!

Hikayenin ana karakterinin bu kadar harcandığı başka bir seri hatırlamıyorum doğrusu. 🤬🤬🤬

Herkes rakibini yendi birtek bizim Luffy yenemedi pardon Oda tarafından yenememesi sağlandı.

Seri niye satılmıyor diyenlere en güzek cevabı Oda bu sayıyla bize gösterdi zaten.
Yok artık lebron james sende. Luffy'nin şansı ile doğuştan gelen ana karakter ''balı'' ile kurtulduğu veya kazandığı şeyleri saydırtma bize allah aşkına .

Bence Joyboy olayı reankarnasyon ile açıklanmayacak . Çünkü son Joyboy 800 önce var idi. Eğer reenkarnasyon la devr dilseydi ortalama 80 yılda bir ( insan ömrü kadar) yeni Joyboy lar gelmiş olması gerekirdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 35)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık