Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1043 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nika kelimesinin sırıtma anlamı da varmış. Oda meyvenin o meyve olduğunu göstermek için kelime oyunu yapıyor olabilir sadece. Ayrıca Nika meyve ruhunun adı falan da çıkabilir. Luffy belki meyve ruhu ile konuşuyordur uyanış için. Eski devirlerde meyve ruhları gerçek ruhlar ya da insanlar olarak dünyada dolaşıyorlardır, sonradan meyvelere hapsedilmişlerdir falan filan. Hala bir şeyler uydurmak için kapı açık :)
Pozitif düşünemiyorum açıkçası. Bölümde Zunesha konuşmasa ve Nika muhabbeti olmasa neyse diyeceğim.

Sonda konuşan Luffy değil zaten anladığım kadarıyla. Yani konuşma olayı gerçekleşmiş bile. Meyve yüzünden veya başka sebepten anlık olarak Luffy'i ele geçirmiştir belki bilemiyorum. Tam olarak anlamak için 1-2 bölüm beklememiz gerekecek gibi gözüküyor.
Zunesha mangada konuştuğunda konuşma balonu aynen burdaki gibi çiziliyordu. Bence orda uyanmış Luffy'den bahsederkenki Zunesha'ya ait o konuşma balonu. Luffy ya da Joy Boy artık her kimse o konuşmuyordur.

Pozitif düşünemiyorum açıkçası. Bölümde Zunesha konuşmasa ve Nika muhabbeti olmasa neyse diyeceğim.
Nika ve Joy Boy aynı şey olmayabilir. Hatta bence olmama ihtimali daha yüksek. Joy Boy antik krallığın kralı, Nika ise Luffy'nin meyvesinin bir önceki uyandıran kullanıcısı çıkabilir sadece. Luffy'nin iradesi(hakisi) Joy Boy'dan, meyvesi Nika'dan geliyor olabilir.
Luffy'nin reenkarne çıkmasına pek takılmam da o meyve lastik meyvesiyse iyi söverim çünkü izahı yok.
O meyve lastik (lastik olmayan lastik) çıkacak fandaş. Artık kaçarı yok.

Nika ve Joy Boy aynı şey olmayabilir. Hatta bence olmama ihtimali daha yüksek. Joy Boy antik krallığın kralı, Nika ise Luffy'nin meyvesinin bir önceki uyandıran kullanıcısı çıkabilir sadece. Luffy'nin iradesi(hakisi) Joy Boy'dan, meyvesi Nika'dan geliyor olabilir.

O meyve lastik (lastik olmayan lastik) çıkacak fandaş. Artık kaçarı yok.
Miras alınan irade, miras alınan irade gücünden öte bir şey değilse çok basit kaçmaz mı, resmen Joy Boy değilsin dedi Kaido.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık