Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1043 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
One piece zoro fanları luffy giydirmesi kadar şaçma bir şey yok zoro kadar luffy sevseniz kaptanınıza destek verseniz :) Ben niye gidip luffy laf sokuyum dayak arsızı oda böyle benimsetti bize ama tayfadan birine laf sokulacaksa,ben usoop dayak yer korkar kaçar sanji kadın görünce Boş..... resmen :) ama luffy giydirme çabası ne

One piece zoro fanları luffy giydirmesi kadar şaçma bir şey yok zoro kadar luffy sevseniz kaptanınıza destek verseniz :) Ben niye gidip luffy laf sokuyum dayak arsızı oda böyle benimsetti bize ama tayfadan birine laf sokulacaksa,ben usoop dayak yer korkar kaçar sanji kadın görünce Boş..... resmen :) ama luffy giydirme çabası ne
Türkiye'ye yeni mi geldin? Yurt dışında falan mı yaşıyorsun?

Meyve veren ağaç taşlanır derler

Bir anda gelmiyor ki.

İşte 10 dk sonra diyor ama. Belli bir eşiği doldurmadan kullanamıyordur falan o halde. Yani mesela %10 dolmadan kullanamıyor sonra kullanmaya başlıyor diyeceğim ama Luffy bunun peşine tekrar g4 moduna girip büyük bir saldırı patlatmıştı. Yine uymuyor. Anlaşılması güç bir durum.

Sön bölüme baktım da Luffy 3 kez ağır darbe alıyor .Bu darbelere dayanacak seride kaç kişi var merak ediyorum.

İşte 10 dk sonra diyor ama. Belli bir eşiği doldurmadan kullanamıyordur falan o halde. Yani mesela %10 dolmadan kullanamıyor sonra kullanmaya başlıyor diyeceğim ama Luffy bunun peşine tekrar g4 moduna girip büyük bir saldırı patlatmıştı. Yine uymuyor. Anlaşılması güç bir durum.
G4 açacak kadar miktar gelmiştir. Son bir saldırı yapıp bitirmişti hakisini yine. Zamanla da bu gelen miktar artmıştır. Bu arada hakisi bitince hareketsiz kalma durumu yok aslında.

D: I read the manga and watched the anime and noticed that after Luffy uses Gear Fourth, he not only can’t use Haki for 10 minutes but it also carries the tradeoff (risk) of being so fatigued that he can’t move. However, in Ch. 885 he is moving totally normally right? Why isn't that tradeoff there anymore? -P.N. BUSHI

O: The tradeoff of not being able to move that you’re referring to never existed in the first place. If he wanted to move but couldn’t use Haki during that time, he could still run from place to place to hide. In Dressrosa, after using Gear Fourth, he coincidentally ran into his allies and supporters so he could preserve his energy while they carried him to the next fight. If those people weren’t there then Luffy would just have to do his best!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık