Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1043: Birlikte Ölelim

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 299 79.3%
  • Orta

Kullanılan: 39 10.3%
  • Kötü

Kullanılan: 39 10.3%

• Kullanılan toplam oy
    377
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy ile vs atarken yaralı dediğiniz Kaido vs yi kazanıp aşağı inip aşağıdaki herkesi hala tek başına tokatlayacak kadar güçlü ise bir argüman daha çürüdü diyebiliriz. :hhh: Luffy bu bölüm umarım gözükür , yetiş ya Luffy :ühü:

Reis daha ne yapsın?Adam tek başına yonkoların serideki kötü imajını yerle bir etti.

Beyazsakal ve Big Mom'dan sonra Kaido açıkçası yonko imajı açısından gayet iyi bir hamle oldu açıkçası.
Kaido yapacağını yaptı zaten. X kişisi çatıya çıksa şunu yapardı diyenlere ithafen güzel bir bölüm olur. Biraz da Marco ve diğerleri dayak yesin.

Fena yükseldik, Redon böyle hyplıyosa milleti kesin önceki bölümün devamıdır. Ben dış dünyaya açılır savaş lordlarının ödüllerini görürüz diye bekliyodum ama olmayacak sanırım.
Redon sürekli hype yükseltiyor tw de ve çoğu zamanda bölüm sönük kalıyor attıklarına nazaran

Luffy nin joy boy olduğu ve Zunisha nin gerçek joy boy ile tanışmış olduğu kesinlestigine göre Zunisha üzerindeki adada joy boy a ait gizli bir şeyler gorebiliriz sanırım .

Mesela taşlaşmış ve ağaç ile çevrili balina ne alaka diye gözüme çok batmisti .Luffy nin uyanışı bu gizemleri çözer mi merak ediyorum doğrusu .

Kim bilir belkide Zou da joy boy un gizli bir silahı da vardır .

Moderatör tarafında düzenlendi:
Luffy nin joy boy olduğu ve Zunisha nin gerçek joy boy ile tanışmış olduğu kesinlestigine göre Zunisha üzerindeki adada joy boy a ait gizli bir şeyler gorebiliriz sanırım .

Mesela taşlaşmış ve ağaç ile çevrili balina ne alaka diye gözüme çok batmisti .Luffy nin uyanışı bu gizemleri çözer mi merak ediyorum doğrusu .

Kim bilir belkide Zou da joy boy un gizli bir silahı da vardır .

Zou da kırmızı kitabe var zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık