Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1043: Birlikte Ölelim

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 299 79.3%
  • Orta

Kullanılan: 39 10.3%
  • Kötü

Kullanılan: 39 10.3%

• Kullanılan toplam oy
    377
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
La aynısını her kesim yapıyor… en çokta sen yapıyorsun. Sürekli Zoro gömüp… Yetiş ya Luffy bilmem ne Luffy. Sanki forumda son dönem de karakter tartışmaları çıkmıyormuş gibi konuşma. Forumun diri kalmasının sebebi son dönem de karakter atışmaları zaten. Ama sen aşırı ciddiye alıp… saçma sapan konuşuyorsun Alpa.
Yetiş ya Luffy de ne pohpohlaması var? Hangi fanı gücendirecek bir söz var? Hangi karakteri yeren bir anlam var?

Gelmiş konuya Luffy'nin benciliiği diyorsun? Sonra Zoro övüyorsun? Aynı bencilliği sanki Zoro yapmayan bir karaktermiş gibi? Franky sorduğunda istemez yardım diyen adam değil miydi bu Zoro? Yani benim kızdığım olay bu çifte standart. Burada onlarca yorum yazan adamı salak yerine kor gibi mesaj atıyonuz.

Yetiş ya Luffy de ne pohpohlaması var? Hangi fanı gücendirecek bir söz var? Hangi karakteri yeren bir anlam var?

Gelmiş konuya Luffy'nin benciliiği diyorsun? Sonra Zoro övüyorsun? Aynı bencilliği sanki Zoro yapmayan bir karaktermiş gibi? Franky sorduğunda istemez yardım diyen adam değil miydi bu Zoro? Yani benim kızdığım olay bu çifte standart. Burada onlarca yorum yazan adamı salak yerine kor gibi mesaj atıyonuz.
Aradaki fark bu iki oldu ikisini de kaybetti Luffy, Zoro ise King'i halletti.

Ya bırak bu işleri… kimi salak yerine koyuyoruz…? Ya da gücendiriyoruz. Dalga mı geçiyorsun. O zaman sen de Zoro şöyle böyle de. Neden yok kusucam yok şaka mısınız falan diyorsun…? Git ne diyeceksen Zoro’ya söyle. Güçsüz de… yol bilmez de… beni ilgilendirmez orası. Ben ne zaman fanlara-insanlara bir şey demişim…?

Ayrıca senden ala Luffy pohpohlayan da yok… ben Luffy bencil diye şaka ile karışık yazıyorum. Luffy’e takılmak benim hoşuma gidiyor… eğleniyorum. Bunu da kaç kere belirttim… normal de sevdiğim karakterdir diye de söyledim. Ayrıca istediğimi de derim la… burada ki insanlara ne zararı var bunun… ya da sana. Bir de gelmişsin salak yerine kor gibi mesaj atıyorsunuz diyorsun. Asla öyle bir niyetimiz yok. Yani seni sevdiğim için mesajlarına gülüp geçiyordum ama bu sefer harbi boş yaptın Alpa söyleyeyim.

Aradaki fark bu iki oldu ikisini de kaybetti Luffy, Zoro ise King'i halletti.
Evet arada çok fark var. CP0 girip araya arkadan kilit atıyor atağı tam başına almasını sağlıyor. Diğer bir fark biri King biri Kaido ile savaşıyor.

Diğer bir sıkıntı ise zaten öyle bir zaferin fan servis olarak gözükmesinde. Zoro kesse de gitsek diye bekliyonuz. Bunun adı fan servis.

Ya bırak bu işleri… kimi salak yerine koyuyoruz…? Ya da gücendiriyoruz. Dalga mı geçiyorsun. O zaman sen de Zoro şöyle böyle de. Neden yok kusucam yok şaka mısınız falan diyorsun…? Git ne diyeceksen Zoro’ya söyle. Güçsüz de… yol bilmez de… beni ilgilendirmez orası.

Ayrıca senden ala Luffy pohpohlayan da yok… ben Luffy bencil diye şaka ile karışık yazıyorum. Luffy’e takılmak benim hoşuma gidiyor… eğleniyorum. Bunu da kaç kere belirttim… normal de sevdiğim karakterdir diye de söyledim. Ayrıca istediğimi de derim la… burada ki insanlara ne zararı var bunun… ya da sana. Bir de gelmişsin salak yerine kor gibi mesaj atıyorsunuz diyorsun. Asla öyle bir niyetimiz yok. Yani seni sevdiğim için mesajlarına gülüp geçiyordum ama bu sefer harbi boş yaptın Alpa söyleyeyim.
Durup dururken niye Zoro'ya laf atıyım yav?

Luffy beyimizi kendine olan boş güveni ve egosu yüzünden… şu an aşağıdakiler dayak yiyor Kaido dan. İşte boşuna demedik… dövüşte Zoro da olmalıydı diye… Zoro olsaydı böyle olmazdı…:artiz:
Bütün işi Luffy yapar sonunda bir kesik atar bütün ikramiyeyi Zoro'ya verirdiniz, iyi ki çatıda yok verilmiş sadakamız varmış, dilinizden de kurtulamazdık.

Lütfen rica ediyorum Oda'nın aklına karpuz kabuğu kaçırma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık