Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1043: Birlikte Ölelim

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 299 79.3%
  • Orta

Kullanılan: 39 10.3%
  • Kötü

Kullanılan: 39 10.3%

• Kullanılan toplam oy
    377
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Luffy'ci Zoro'cu hatta ve hatta fancilik yapanlarin sorunu😁 112 sayfa yorum var 80 sayfa Luffy e laf etmisler umursamiyorum. Bu kadar çok elestirilmesi bu kadar çok ezme çabası kendi isteklerinin gerceklesmemesinden. Ben yazarin hayal dunyasini, karakterlere bakis acisini seviyorum. Yarin deselerki Zoro nun gozuyle ilgili bi gelisme var bölüm cikana kadar heyecandan yerimde duramam.
Gözüyle ilgili hiçbir şey olmayacak. Adam gözlemini geliştirmek için gözünü kapatıyor. Göz gücüne sahip bir karakter yok bu seride. Zoro gözünü karanlıkta bırakarak gözlemini geliştirmeyi hedefliyor muhtemelen.

Gözüyle ilgili hiçbir şey olmayacak. Adam gözlemini geliştirmek için gözünü kapatıyor. Göz gücüne sahip bir karakter yok bu seride. Zoro gözünü karanlıkta bırakarak gözlemini geliştirmeyi hedefliyor muhtemelen.
Bleach'i okudun mu bilmiyorum, Zaraki isimli karakter ruh gücünü bastırmak için göz bandı takıyordu. Bunu One Piece'e endekslersek Zoro-chan'da belki hakisini bastırıyordur ya da görüşünü kısıtladığı için fiziksel gücünü daha az kullanıyordur artık ne alakaysa(tek gözü olmayanlar görme duyusunun yüzde 20'sini kaybediyorlar). Sonuçta shounen okuyoruz. Her türlü saçmalığa açık olmak lazım :D

Bleach'i okudun mu bilmiyorum, Zaraki isimli karakter ruh gücünü bastırmak için göz bandı takıyordu. Bunu One Piece'e endekslersek Zoro-chan'da belki hakisini bastırıyordur ya da görüşünü kısıtladığı için fiziksel gücünü daha az kullanıyordur artık ne alakaysa(tek gözü olmayanlar görme duyusunun yüzde 20'sini kaybediyorlar). Sonuçta shounen okuyoruz. Her türlü saçmalığa açık olmak lazım :D
Bu seride göz gücü adına yada gözünde haki barındırmak diye bir mevzu hiç olmadı. Ben o gözden bir şey çıkacağını hiç düşünmüyorum.

Dedim ya olur olmaz hiç önemli değil. Bana aksiyon, heyecan, adrenalin lazım. Oda yaparsa tadından yenmez, yapmazsa baska bir şey buluruz :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ilgisini ceken herkese sormak istediğim bir sey var. Bu kaidonun meyvesi tanitilirken mistik balik meyvesi dendi. Ancak azgin sulara karsi koyarak efsanelerdeki ejderhaya donustu. Basta dandik gorunsede gucunu bilip emek vererek kullananlar icin muazzam bir meyve. BM Kaidoya bu meyvenin sirrini anlatip gelistirmesi halinde bu hale gelecegini solediyse ve Kaido da bunu yapmak icin gercekten tum gucunu verdiyse. Tabi ilk karsilasmalari 15 yasinda bu Kaiodunun. O zaman BM tas gibi ve guclu birde asik olduysa bizim genc Kaido. Icinden birde senin Korsan Krali olmak icin o ejderhaya donusecegim dediyse. Uyanisin otesinde meyvelerin evrimide var olabilir. Kaidonun meyvesinin tanitiminda bu balik mevzusu beni dusundurmustu.. Ayni durum basta dandik gorunen Luffy nin meyvesi icin de gecerli olamaz mi. Meyvenin evrimi gerceklesemezmi. Bir meyvenin mistik olmasi icin evrim gecirmesi gerekebilir. Bazi meyvelerde bu durum uyanis bazi meyvelerde evrimsel degerlendirilebilir. Sonucta gerceklesen degisim ender olunca mistik denilebilir. Marconun meyvesi horoz veya Tavuk meyvesidir. Dogru gelisimle anka olmustur. Bu arada asil durum 800 yildir kimse bu meyvenin efsane bir meyveye nasil donustugunu bilmediginden sadece dandik meyve olarak dusulmesinden kaynaklanabilir. Silinen tarih nedeniyle bu bilgi tarihten kaldirilmis dandik meyve olarak herkese yutturulmustur. Daha bi ton sey varda neyse. Son olarak buna benzer birden fazla meyve var olduguna inaniyorum. Ha keza Oda nin Buggy icinde benzer birsey yapacagina eminim.
Kaido'nun meyvesi aslında Seiryu. Bu tarz meyvelerde model önemli, o yüzden en başından beri ejderdi. Sengoku'nun meyvesi gibi ''İnsan İnsan meyvesi model: Buda''. Tabi bu teori gerçekleşmeyecek diye bir olay yok, şu anda en çok konuşulan mevzulardan biri bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık