Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1043: Birlikte Ölelim

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 299 79.3%
  • Orta

Kullanılan: 39 10.3%
  • Kötü

Kullanılan: 39 10.3%

• Kullanılan toplam oy
    377
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy nin meyvesi "Gomu" arkadaslar yani Lastik ...Aksi düşünülemez çünkü öyle olursa mantık gereği saldırılarının isminide değiştirmek zorunda kalır. Ha başta böyleydi böyle devam eder derseniz anlarım tabiki.

Luffy nin uyanışı Lastiğin etrafını da etkilemesinden ibaret olacak.Goroseilerin bahsettiği meyve Lastik meyvesi ise ki öyle görünüyor ama Oda efendinin şaşurtmacası ile Law veya Kid in meyvesi de olabilir. Law ın meyvesi Dof tarafından apayrı bir biçimde övüldü. Meyvenin gerçek adı Ölümsüzlük meyvesi de olabilir.Yani Law ın ki bariz daha gizemli bir meyve

Donquixote Doflamingo : Ope no Mi, bilge biri tarafından kullanılırsa, insanlığın eski zamanlardan beri sahip olduğu bir rüyayı gerçekleştirebilir. Bu yüzden çoğu kişi ona nihai Şeytan Meyvesi diyor. ....

Moderatör tarafında düzenlendi:
Meyve uyanışıda olmayabilir içinde herşeyi duyma gücü vardı etrafindakileri kendine çekme gücü joy boy bir uyanış olabilir bunu meyveye bağlamamak lazım farkettiyseniz sesler geliyor davullar doğa bile bu uyanışa sessiz kalmıyor herşeye etki edebiliyor ki artık cikmasida lazım böyle şeylerin luffynin enerjisi kalmadı deniyor ama farklı bir boyuta geçti artık kaido ölebilir ben öyle düşünüyorum çünkü tam bi kontrol sağlayamayabilir bu uyanışa nasıl karasakal deprem meyvesini ilk kullandiginda kontrol sağlayamadıysa luffyde sağlayamayabilir

Bu ateşten etkilenmiyor meselesi bana biraz sacma geldi yani her ates kullanan luffye vurdugunda ölmesi mi gerekiyor. Marineford öncesinde de hapisnede zehir meyveli komutandan dayak yedi yine ölmedi. Şunu anlayin adam ateş hasarini alıyor ama oldurecek seviyede değil demek ki. Bazı şeyleri çok abartiyorsunuz.

Şimdi Luffy uyanınca ben ne oldum abi demeyecekse hiç uyanmasın arkadaş... Bu gücü sorgulamayacaksa 2y sonrası kimse kimseye nerdeydin, Kuma seni nereye yolladı gibi sohbet dahi etmeyen tayfa var burada...

Kalkınca bana ne oluyor diye sorgulaması ve bunu araştırması gerekiyor. Umarım sODA bunu es geçmez 2y sonrasında ki tayfa iletişimi gibi...

Ve ayrıca Luffy'nin neden ateşten etkilenmediği de açıklanmış oldu... Haki'den üstün olan meyvesi sayesindeymiş... Böylece Akainu'nun lavına karşılık da anti olmuş oldu...
Aralarında geçen muhabbetin gösterilmemesi, aralarında muhabbetin olmadığı manasına gelmez. Bu adamlar bol bol konuşuyorlardır ama Oda bu sahneleri çizip okuyucuya gösterme gereği duymuyordur. Mesela; Aslında Senor Pink'in geçmişini Oda çizmeyi planlamıyordu. Editör merak etmiş, Oda da ona anlatmış. Beğenilince editör çizmesi hususunda ısrar etmiş, böylece bizim de haberimiz oldu. Aynı şekilde MF'de gösterilmeyen karakterleri de örneklendirebiliriz. Dofy'e bak mesela, MF'de nasıldı, Dressrosa'da nasıl.

Luffy'nin vereceği tepkiye gelecek olursak; Oda, bu uyanışı, Luffy aracılığıyla izah edecektir veya Zuneşa aracılığıyla falan. Bu mevzu okuyucu tarafından da merak uyandırdığından, mutlaka izah edilecektir diye düşünüyorum.

Ayrıca, ateş mevzusunu iyi düşünmüşsün, hakikaten bu mevzu da gözümüze sokulmuştu. İyi yerleştirmiş Oda. Bize ilk görüşte bir anda ortaya atılmış gibi göründü ama Dofy zamanından beri altyapısı hazırlanıyormuş.

Luffy'nin meyvesi bence Mistik Zoan çıkacak. Aha da buraya yazdım.

Daha uçuk bir şey olacaksa meyve aynı anda hem Mistik Zoan, hem Logia hem de Paramecia olabilir. Dünyada belki de tek meyvedir. Dünya Hükümeti için bu meyvenin başka ne özelliği olabilir ki?

Sanki Gear 2 - Gear 3 kullanana kadar Paramecia'ydı, Gear 4 kullanmaya başladığı zaman Mistik Zoan'a dönüştü. Şimdide uyanış açınca Logia'ya dönmüş gibi.

Meyve uyanışıda olmayabilir içinde herşeyi duyma gücü vardı etrafindakileri kendine çekme gücü joy boy bir uyanış olabilir bunu meyveye bağlamamak lazım farkettiyseniz sesler geliyor davullar doğa bile bu uyanışa sessiz kalmıyor herşeye etki edebiliyor ki artık cikmasida lazım böyle şeylerin luffynin enerjisi kalmadı deniyor ama farklı bir boyuta geçti artık kaido ölebilir ben öyle düşünüyorum çünkü tam bi kontrol sağlayamayabilir bu uyanışa nasıl karasakal deprem meyvesini ilk kullandiginda kontrol sağlayamadıysa luffyde sağlayamayabilir
Bu davul konusuna çok takılmış ama bana sanki gerçek bir ses değilde, mecazi anlamda davul sesinden bahsediyor gibi geldi..... Savaş davulları olur ya.... Joy boy döndü, artık savaş davulları çalabilir gibi birşey ... Yoksa gerçek bir davul sesi çıktığını düşünmüyorum ben..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık