Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1042 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olaylar çok saçma ilerliyor.

Luffy o potansiyeliyle Rayleigh'ten iki yıl eğitim almasına ve Doflamingo, Cracker ve Katakuri ile dövüşüp ölüm kalım durumlarına girmesine rağmen neden Kaido'ya hiç zarar veremeden üstüne tek yiyor da yoldan geçen Wano köylüsünün verdiği eğitimle bir kaç günde denk oluyor?
Yoldan geçen köylü ciddi ve çok önemli bir tekniği öğretti. Rayleigh de pek ala ogretebilirdi. Ama öncesinde hakinin temelini nasıl kullanıldığını öğretti. Buna kralın hakisi de dahil. Bahsettiğin köylünün öğrettiği hakiyi yapabilmesi için haki de ustalasmasi gerek. 3. Sınıf öğrencisine 6. Sınıf dersi verilmez. Once 4. Ve 5. Sınıf derslerini görmesi ve öğrenmesi gerekir.

Yamato dediğin kişi sağ kol üstü bir seviye de. Yamato etse Maha'yı sırtına alıp Izo'yu yenerdi. :D
Bilmiyorum ama bence kendine güvenmese çıkmazdı çatıya. İki kişinin arasında kalmaktan muhtemelen korktu. Hani basit kişilerde değil bunlar. Onlara tek başına yetemezdi. Kalkamazsa eğer kalkana kadar biri çıktı aradan.

Luffy düşmüşse tek kişi kalıyor. CP0 ajanı iki saniyede biter. Kaido sinirli zaten. Gerçi Luffy de tekleyebilirdi onu sorun yok .d
Eh tabi. Cp, Luffy'e değilde Kaido'nun saldırısını durdurup Luffy'nin vurmasıyla Kaido bir süreliğine aradan çıksa Luffy'de halleder Cp'yi. Bunda sıkıntı yok. Ben kalkmıyorsa diye dedim. Kalkıyorsa bilmiyorum Cp'nin aklında ne var nasıl davranır.

Sayfalardır okuyorum, Kaido onurlu muydu onursuz muydu yoksa kalleş miydi vs. vs. Kızını ölmesi pahasına kelepçelemiş, aç bırakmış, rakibini katakulliyle yenmiş, sonra bunu çevirenleri indirmiş, sürekli intihar edip ölemeyen, hayalleri olan ama gerçekleştiremeyen, dünyanın en güçlü canavarı olsa olsa "kaotik" olur. Olumlu olumsuz bütün özellikleri sanki bir diğeri yokmuşçasına üzerinde taşıyan, yaşadığı hayatı eline yüzüne bulaştırmış muazzam bir karakter görüyorum. Sarhoş modları da aslında bize Kaido'nun olmak istediği, değer verdiği şeylerden esintiler sunuyor diye okuyorum. Bu yüzden bir de Oda "batırmış karakteri" gibi kendi adıma saçmalık olarak gördüğüm şekilde değerlendirmelerin gereksiz olduğunu düşünüyorum.
Kaido'da saf kötülük yada saf iyilik gibi şeyler aramak yersiz olmasa da bulmak mümkün değil. Oda böyle bir karakter yaratarak aslında neden en tepeye çıkamadığını da bize gösteriyor. Bu adamın bir yüzü yok. En son yüzsüzlüğünü de Big Mom ile ittifak kurarak bu dünyanın sonunu getirme hevesine girdiğinde yapmıştı.
Ayrıca sürekli Oda eleştirisi yaparak seri okumanın anlamı nedir? Bunu cidden merak ediyorum.

Bilmiyorum ama bence kendine güvenmese çıkmazdı çatıya. İki kişinin arasında kalmaktan muhtemelen korktu. Hani basit kişilerde değil bunlar. Onlara tek başına yetemezdi. Kalkamazsa eğer kalkana kadar biri çıktı aradan.
Ama işte İzo performansı ve Kaido karşısında tırsması falan bana pek karşı koyabilecekmiş gibi düşündürmedi. Ben tek yer diye düşünüyorum.

Lütfü bayıldıysa Kaidoyu kim tutacak aşağı inip herkesi tekler bu hayvan. Zoro,law ve kid pert acep sanji nerde birşeyler yapsa bari. Yani kaidoyu tutacak biri yok şuan. Katliam mı geliyor yoksa şu dokuz kının hepsini öldürse bari :)

Yoldan geçen köylü ciddi ve çok önemli bir tekniği öğretti. Rayleigh de pek ala ogretebilirdi. Ama öncesinde hakinin temelini nasıl kullanıldığını öğretti. Buna kralın hakisi de dahil. Bahsettiğin köylünün öğrettiği hakiyi yapabilmesi için haki de ustalasmasi gerek. 3. Sınıf öğrencisine 6. Sınıf dersi verilmez. Once 4. Ve 5. Sınıf derslerini görmesi ve öğrenmesi gerekir.
Üçüncü sınıf öğrencisine birden altıncı sınıf dersi verilmiyor zaten, o öğrenci birden üniversite seviyesine atladı, bitirdi şimdi de doktora yapıyor. Baksana maşallah tek yedikten iki gün sonra Kaido ile denk dövüşüyor :hhh:

Ama işte İzo performansı ve Kaido karşısında tırsması falan bana pek karşı koyabilecekmiş gibi düşündürmedi. Ben tek yer diye düşünüyorum.
Başka türlü olabilecek senaryo gelmedi aklıma. Bir diğeri; Luffy darbeden kalktı diyelim. Artık Kaido'mu Luffy'mi yapar hangisi yaparsa Cpyi Wano'nun derinliklerine yollar. Adadaki yakalanma tehlikesi de kalkmış olur. Robin'de rahat nefes alır. :dd.d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık