Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1042 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ağa sen herkesi herhalde şerefsiz yapacan ki Teach fazla göze batmasın. Yok haci boş ver. Teach kadar şerefsizi yok.
Cevap veremedin sende yani olayı BB'ye getirdin tamamdır.

Kaido gelip tüm adasına ne etmiş. Oden durup dururken mi bunu yapacaktı ki bunu nerde dedi Oden hatırlayamadım.

Oden bu arada seride gördüğümüz en şerefli adam gibi karakterlerden biri.
Ne farkeder Kaido ada almasın mı herkes prenses kurtaracak kadar şanslı değil Luffy gibi.

Oden bölüm 970 de direk savaş beklemiyordum sarhoşken seni öldürecektim diyor daha ne desin.

Bunlar normal şeyler.

Mangada açıkça belirtilen ilacın dışında Zoro'nun daha fazla haki verecek durumunun da olmamasıydı. King'i zayıf anında yakalamasa (plot armor oluyor) hakisi yeter miydi hiç bilemeyiz. Mangaka her zamanki gibi kolayca kaybetsin diye 10 tane süper gücün yanına aptal ötesi bir zayıflık verip dövüşün sonlara doğru çok basit bir kurgu ile zayıf anında Zoro'nun önüne kum torbası misali King'i koydu da öyle kazandı Zoro.
Dezevantajlar diye belirttim ya işte. Enma, Zoro olayı anlayana kadar dezavantaj yaattı sonra da avantaja çevirdi ama adamdan hayvan gibi de haki çekti… hem ileri seviye silahlanma hem de ileri seviye kral haki… hem de üç kılıca. Zoro o yüzden daha fazla hali veremiyor… Luffy den de anlık o kadar haki çek bak neler oluyor… Kaldı ki yine G4 de gücü tükenmiş. Ayrıca Zoro her ne kadar öyle konuşsa da… o dövüşü almadan düşmezdi. Ve eğer ilaç muhabbeti olmadan inseydi o dövüşü… o zaman da bu halde olmazdı dövüş sonunda… :d
Halen zoroyu çok güçlü görüyorsun ama değil arada çok büyük haki farkı var Zoronun kaido ve luffye ayak uydurabileceği en fazla 3-5 dk olur ki bu işin bide fiziksel gücü var. Sence Zoro kaido veya luffy kadar fiziksel gücü olan bir karakter mi ?
Tabii ki de öyle bir karakter. Zoro’nun olayı bu zaten. Çatıda iki Yonko saldırısı yedikten sonra yaptıklarını bir daha oku istersen reyiz. Herif neler yaptı o haliyle. Zoro’nun fiziksel gücü, dayanıklılığı, saldırı gücü bunlar adamın olayı zaten… :d

Cevap veremedin sende yani olayı BB'ye getirdin tamamdır.

Ne farkeder Kaido ada almasın mı herkes prenses kurtaracak kadar şanslı değil Luffy gibi.

Oden bölüm 970 de direk savaş beklemiyordum sarhoşken seni öldürecektim diyor daha ne desin.

Bunlar normal şeyler.
Almasın. Luffy alıyor mu?:D Ada alacak o zaman adamın ülkesini işgal etmesi haklı mı diyon ne diyon? Kaido da istese prenses kurtarır. O güçle bir çok iyilik yapabilir.:D

Evet sözünü tutmayan içki alemleri yapan adama suikast için yola çıkıyordu zaten. Onda bile Kaido haklıydı diyorsan ciddi ciddi bir şekilde o zaman bakış acılarımız çok farklı. Vallahi inşallah da çoğunluk öyle düşünmüyordur.

Tabii ki de öyle bir karakter. Zoro’nun olayı bu zaten. Çatıda iki Yonko saldırısı yedikten sonra yaptıklarını bir daha oku istersen reyiz. Herif neler yaptı o haliyle. Zoro’nun fiziksel gücü, dayanıklılığı, saldırı gücü bunlar adamın olayı zaten… :d
Bak ağa halen aynı olay 2 yonkounun saldırısını gördük ve bunun ne düzeyde bir saldırı olduğuda belliydi sence bu saldırıyı belli bir süre tuttu diye kaidodan alabileceği kral hakili saldırıların altından kalkabilir mi?
Güçsüz bir karakter değil Zoro ama inanılmaz güçlü bir karakterde değil şuan için emmayı ve diğer kılıçları karartıp haki konusunda en azından şimdikinden 4-5 kat daha güçlü ve hakim olduğu zaman ihtimal veririm çatıda varlık göstermesine başka türlü gördüğümüz gibi olur kaido rakipleri ciddiye almaz o sırada 3-5 karakter şov yapar sonra yine luffy vs kaido olur.

Almasın. Luffy alıyor mu?:D Ada alacak o zaman adamın ülkesini işgal etmesi haklı mı diyon ne diyon? Kaido da istese prenses kurtarır. O güçle bir çok iyilik yapabilir.:D

Evet sözünü tutmayan içki alemleri yapan adama suikast için yola çıkıyordu zaten. Onda bile Kaido haklıydı diyorsan ciddi ciddi bir şekilde o zaman bakış acılarımız çok farklı. Vallahi inşallah da çoğunluk öyle düşünmüyordur.
Hayali bir seri bu gerçek değil bu karakterler keyfine bak ben ahlak dersi aramıyorum bu tarz hikayelerde eğlence arıyorum.

Bak ağa halen aynı olay 2 yonkounun saldırısını gördük ve bunun ne düzeyde bir saldırı olduğuda belliydi sence bu saldırıyı belli bir süre tuttu diye kaidodan alabileceği kral hakili saldırıların altından kalkabilir mi?
Güçsüz bir karakter değil Zoro ama inanılmaz güçlü bir karakterde değil şuan için emmayı ve diğer kılıçları karartıp haki konusunda en azından şimdikinden 4-5 kat daha güçlü ve hakim olduğu zaman ihtimal veririm çatıda varlık göstermesine başka türlü gördüğümüz gibi olur kaido rakipleri ciddiye almaz o sırada 3-5 karakter şov yapar sonra yine luffy vs kaido olur.
Niye o saldırıların altından kalkamasın yav…? Zoro’nun dayanıklılığı en övülen özelliklerinden birisi. Zaten ben teke tek alır demiyorum… Luffy ile beraber olsalardı… şu an Kaido inmişti diyorum. Yani Zoro’yu aşırı küçümsüyorsun resmen reyiz ama neyse… :d

Niye o saldırıların altından kalkamasın yav…? Zoro’nun dayanıklılığı en övülen özelliklerinden birisi. Zaten ben teke tek alır demiyorum… Luffy ile beraber olsalardı… şu an Kaido inmişti diyorum. Yani Zoro’yu aşırı küçümsüyorsun resmen reyiz ama neyse… :d
Ağa küçümseme meselesi değil. Şuan shanks ile birlikte bile kaidonun karşısına çıksa yinede ihtimal vermem çünkü Zoronun savaş içinde ayak bağı olacağını biliyorum. Çatı savaşında bile bak kaido luffy dışında neredeyse kimseye 1e1 saldırı yapmadı luffy olmadığı zamanda alan saldırısı yapıyor luffy dönünce kral hakili saldırılara devam ediyor. Ki çatıda gördük luffy dalmadan diğerleri iş yapamıyordu luffy dalıyor onlarda çıkan açıktan saldırıya devam ediyordu. Şimdiki durumda eğer Zoro veya herhangi biri luffynin yanına gelir ise kaidonun direkt olarak yazar tarafından gücü kısılır çünkü başka türlü wanodaki şuanda kimse o dövüşe uzun süre ayak uyduramaz.

Yahu bu Luffy, binbir kişinin fedakarliğıyla TopKekten kaçarken parti yapmadı mı! Ula Luffyi kurtarmak için kendini patlatan ve ortada teşhis edilecek cesedi bile kalmayan Pedronun ölen hücreleri soğumamıştı bile, bu kansız Luffy yas tutacağı yerde parti yapıyordu. Bir de Jinbeiye ölsen bile ölme diyor. Bu kadar çıkarcı birisi olamaz. Jinbe ölse niyazi olacak Luffy hala parti peşinde. Sonra Kaido onursuz, bırakın ya.

Kaido köküne kadar korsanlık yapıyor. Ne gerekiyorsa onu yapıyor. Sadece 1 vs 1e değer veriyor, karışanı da affetmiyor. Yaşlı karıyı öldürdü, CP0 ı öldürmezse o zaman ikiyüzlü, onursuz olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık