Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1042 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido'nun normalde o kadını öldürmemesi ve hatta teşekkür etmesi gerekirdi. Sonuçta o kadın sayesinde dövüşü kazanıyor ve belki de ölmekten kurtuluyor. Madem Kaido "gerçek bir korsan" ve "kirli dövüşmek" onun için sorun oluşturmuyor, o zaman kadını öldürmesi hiçbir anlam ifade etmiyor. Flampe'nin yaptığı yüzünden Katakuri'nin kendisini deşmesi ve Kaido'nun sonradan Higurashi'yi öldürmesi arasında hiçbir fark yok.
Kaido kadını dövüşüne karışmaya cüret ettiğinden öldürüyor.Kata ise tamamen adil dövüşmediler demesinler diye kendini ispatlama çabasına giriyor.Kaido’nun böyle bir derdi yok adam adil dövüş aramıyor zaten ama araya başka birilerinin girmesi onun dövüşten aldığı zevki azalttığından onu sinirlendiriyor.

Luffy ile beraber diyorum farkındaysan… ama sen Zoro’yu sevmediğin için küçümsemeye devam edebilirsin… :d
Zoroyu severim o ayrı ama gerçekçi olalım biraz. Luffynin yanına kimi koyarsan koy fark etmez çünkü bu dövüş diğerleri gibi değil rakip ilk fırsatta indiriyor şimdi sen kendin gördün kingde Zoro ne hale girdi Emma sayesinde sence kaido karşısında ne yapabilir?

Bırak gülsün istediği kadar herkese aynı yapıyor yine yapmış demek ki aynını yeni gelir gelmez, bildiğini yapmaya devam etsin. :)

Katılıyorum sana Haki kullanarak savunma yapmaları son derece normal bunu illa her seferinde söylemeleri şart değil, Hody ısırığında söylemişti mesela her seferinde söylemesini beklemek mantıksız olur. Apoo'da CP'ye karşı söylemese bilmeyecektik Haki ile savunduğunu her seferinde söylemelerine gerek yok.
Güzel örneğin için teşekkürler.

Dövüşüne mani olmadı, dövüşü kazandırdı. Ikisi arasında çok büyük fark var.

Kaido'da dövüş onurunun zerresi bile yok. Hiçbir özelliği olmayan bomboş bir karakter benim gözümde.
Tek başına bütün adaya posta koyan adam, bu halinden zerre şikayetçi olmayan, biri ansızın karışması halinde rakibine vurduktan sonra "dövüşüme mani oldun" diye triplere giren, Wano arkında ve OP evreninde, dövüş mücadelesini en kral veren Villain'e "dövüş "onuru" " yok demek... Neymiş bu onur be, korsanlara özel olarak dövüş onuru eğitimi veriliyor, Kaido paşam da uymuyor, yuh be sana, senin gibi korsan olmaz be, Luffy abimden dövüş eğitimi al, onursuz insan.

Bütün bu saçma "korsancılık" muhabbetleri, fanların korsan dövüşlerinde "onur" aramasından kaynaklanıyor zaten. Ta ilk bölümde Roo, ansızın rakibin kafasına sıkıyor, biz korsanız çekiyor, millet onurdan gururdan bahsediyor, peh. Sana göre ne olduğu mühim değil, herkes bu ark Kaido'nun farkını gördü, bilmem kaç küsür yıllık, Wb - Roger - Bm ayarı büyük bir korsan, birilerinin "özelliksiz, onursuz" demesi yüzünden bir şey kaybetmez :artiz:

abi koca wano arc da kimse ölmeden bunlar kazanırsa yerler öyle senaryolu bence kızıl kınlardan miniklerden ve en azından süper novalardan(killer,drake) ölenler olmalıydı. Netice de karşındaki imparator, yıllarca gazladılar bu muydu yani mevzu. Gerçi daha belli değil ama öyle görünüyor. Kumanın takım adada luffy nin tayfasına yaşattığı şoku koca imparator yapamıyor.

Dostum düşünce yapın Neresinden bakarsan bak çöp...
Ben ne diyorum sen ne diyorsun.
Bak şimdi;
- öğrendiği teknik ile beraber gücü 100den 200e çıkıyor ise bunun sebebi tekniğin iyi olması değil luffynin hakisinin iyi olması. Bak 3dkda nasıl mefta oldu niye aynısını luffy yaşamıyor sence...
Sen hiç bir şey söylemiyorsun ki?

Ben diyorum ki, Luffy dövüşerek güçleniyorsa nasıl oluyor da girdiği o kadar dövüşten sonra tek yiyor ve ardından tek bir eğitimle bu seviyeye çıkıyor?

Sorduğum soru şu;
Hayır arkadaşın mantığı dövüşle güçlenmek değil mi? Bu dövüşler neden Hyo kadar etki etmemiş onu soruyorum. Gayette Wano'ya bağlarım ayrıca.
Verdiğin cevap;
Luffy hyogorodan tek öğrendiği şey hakinin akışı başka birşey yok geri kalan tüm kısmı zaten luffy kendi halletti. İçten patlamalı hakiyi luffy kendi öğrendi, kral haki eklemesini yine kendi öğrendi.
Resmen aptal yerine koyuyorsun insanı. Ben bilmiyor muyum haki akışını Hyogorodan öğrendiğini? Gören sanır ki Goku gelip öğretti diyorum :hhh:

Luffy dövüşerek güçleniyor demiyor musunuz? Tekrar sorayım öncesinde Rayleigh ile yaptığı yıllık eğitim, tüm o girdiği dövüşler neden tek yemesini engellemedi? Neden bütün bu dövüşler bir Hyogoro etkisi yaratmadı?

Lafı evirip çevirmeyi bırakıp nedenini söyle, çünkü burada mantıklı olan tek bir şey yok.

WG müthiş köpek yetiştiriyor. Örgütün Sivaslı olduğunu düşünmeye başladım. Öleceğini bilmesine ve köpek gibi korkmasına rağmen gidip gene dövüşe karışabiliyor şenpiliç sırf sahipleri istiyor diye. Karizmayı toparladı az biraz ama motivasyonları dünyanın ırzına geçen pisliklerin köpekliğini yapmak olduğu için gene çok yükselemiyoruz tabi.

Bölümle alakalı yorumlar muazzam. Yonko ile 1 vs 1 atarken ancak bir başkasının müdahalesi sonucu geri düşen karakter charmendara ruhunu veren adamın fanları tarafından küçümseniyor.

WG müthiş köpek yetiştiriyor. Örgütün Sivaslı olduğunu düşünmeye başladım. Öleceğini bilmesine ve köpek gibi korkmasına rağmen gidip gene dövüşe karışabiliyor şenpiliç sırf sahipleri istiyor diye. Karizmayı toparladı az biraz ama motivasyonları dünyanın ırzına geçen pisliklerin köpekliğini yapmak olduğu için gene çok yükselemiyoruz tabi.

Bölümle alakalı yorumlar muazzam. Yonko ile 1 vs 1 atarken ancak bir başkasının müdahalesi sonucu geri düşen karakter charmendara ruhunu veren adamın fanları tarafından küçümseniyor.
Chamander mı, yoksa iki İmparator'un saldırısını sonradan iki kat alması yüzünden mi ruhunu veriyor? O saldırıyı da 1 saniyecik diye küçümseyen de Alpa falandı, herkes ektiğini biçiyor işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık