Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1042 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido Luffy’nin topkekte dediği şeyi yapıyor.Biz korsanız araya karışan da olur kirli olur dövüşümüz sorun değil diyor Flampe olayına.Kaido da aynı mantık sorun yapmıyor bunları.Kata korsancık o yapıyor o ayrı. :D Ama tabii kaido kadının yaptığı hareketi de hoş karşılamadığı için bana mı sordun bana sormadan niye iş yaptın diye kadının cezasını da kesiyor sonra tam korsan hareketi.Koca ana Kaido hatta Shiki bunlarda korsanlık kültürü yoğun şekilde var.
Kaido'nun normalde o kadını öldürmemesi ve hatta teşekkür etmesi gerekirdi. Sonuçta o kadın sayesinde dövüşü kazanıyor ve belki de ölmekten kurtuluyor. Madem Kaido "gerçek bir korsan" ve "kirli dövüşmek" onun için sorun oluşturmuyor, o zaman kadını öldürmesi hiçbir anlam ifade etmiyor. Flampe'nin yaptığı yüzünden Katakuri'nin kendisini deşmesi ve Kaido'nun sonradan Higurashi'yi öldürmesi arasında hiçbir fark yok.

Sallıyorum:
Luff de oden gibi burada ölse ve sonrasında law kardeşimiz luffyi diriltse, o arada d nin anlamını odenin kitabından öğrense ve nihai amacına ulaşmış olsa daha sonra dirilmiş luffy Gear 5 veya meyve uyanışı ile kaidoyu yense dirildiği için de gear formunun ve impeldownda ki ömründen giden yıllar yenilenmiş olsa nasıl olurdu.

Sallıyorum:
Luff de oden gibi burada ölse ve sonrasında law kardeşimiz luffyi diriltse, o arada d nin anlamını odenin kitabından öğrense ve nihai amacına ulaşmış olsa daha sonra dirilmiş luffy Gear 5 veya meyve uyanışı ile kaidoyu yense dirildiği için de gear formunun ve impeldownda ki ömründen giden yıllar yenilenmiş olsa nasıl olurdu.
Law'un burda ölmesi ihtimali sıfıra yakın, bir şekilde D. gerçeğini öğrenene kadar yaşayacak. O gücü son savaşta kullanabilir bir ihtimal.

Sallıyorum:
Bence bu tarz bir senaryo yapacaksa bile bunu finale saklar. Wano o kadar etkileyici bir arc değil. Muhtemelen 1-2 bölüme kalkıp Kaido'yu dövmeye başlar.

Queen ve King adanın iki ayrı tarafından uçurularak kaybetti. Sıra Kaido'nun uçurulmasına geliyor derken Luffy'nin bu saatten sonra kalkması bile mucize ama Kaido'yu uçurma sözü de var. Luffy'nin ölüme yaklaştığı anda meyve uyanışı falan mı gelecek ve öyle mükemmel bir yetenek olacak ki kazanmasını falan mı sağlayacak acaba...
Big Mom yerin dibine girdi Kaido da uzaya fırlatılacak herhalde. :D

Bence bu tarz bir senaryo yapacaksa bile bunu finale saklar. Wano o kadar etkileyici bir arc değil. Muhtemelen 1-2 bölüme kalkıp Kaido'yu dövmeye başlar.
Luffy kazanacak bir şekilde ama saldırıyı direkt Oden gibi yemişse anormal bir durum yaşanmadan kalkıp Kaido'yu dövmesi imkansız olur. Kaido, Kata gibi gel bana vur durumu eşitleyelim derse o ayrı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık