Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1042: Galipler Bahane Aramaz

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Iyi

Kullanılan: 169 67.6%
  • Orta

Kullanılan: 39 15.6%
  • Kötü

Kullanılan: 42 16.8%

• Kullanılan toplam oy
    250
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Boşluk yok yenileceği her hallinden belli tutuşması zaten belli ediyor.Sanılmasın öyle kkg atacağım dressrosa gibi yeneceğim falan.
Bana animeden esinlenmiş gibi geldi Oda. Oden vs Kaido anime bölümü gibi olmuş bu dövüş. Luffy g4 ile yıkıyor Kaido'yu Kaido kalkıyor sonradan, ejder formundan çıkıyor. İkisi birbirine girecekken yüz değiştiren kadın hile yapıyor. Bu manga bölümü çok benziyor anime bölümüyle.

Herkesin önceden behsettigi muhtemel bi kaido fb'si umarim böylece bitmistir :)

Bundan sonra direk uyanış açmasini bekliyorum luffy'den ama ondan önce cp0, orochi, ve adanın durumu netlesebilir.

@Reiper Kaido>Roger gibi bir düşüncen vardı hala daha aynı mı ? Merak ettim.
Kaido OP evreninde gelmiş geçmiş en güçlü karakter. Gelecekte daha güçlüsü gelecek mi göreceğiz. :)

Kaidonun tanıtımının OP serisinde başka bir eşi yok. Kaido için mangaka, karada yürüyen denizde yüzen havada uçan en güçlü varlik diyor. Yani OP dünyası adlı gezegendeki en güçlü organizma diyor. Ha 5 uydu gezegende başka güclü uzaylı olur o ayrı konu ama dünyada Kaido diyor. Böyle bir tanıtım kimse için yapılmadı. WB için bile en güclü insan deyip geçti ama Kaido öyle değil.

Diğer yandan Roger kendi döneminde bile zirve değil. Zirve WB ve adamın en güçlü adam ünvanı var. WB Rogerla 3 gün 3 gece dövüşüyor ama dövüş sırasında 1 kere bile WBnin deprem kullandığını ve sinirlendiğini göstermiyor mangaka. Ne zaman Roger Odeni istiyor WB kızıp adayı sallıyor. Yani Rogerla tam güç dövüşmemiş WB.

Rogerin BMyle kapişmadığını ve Garpa üstün gelemediğini de biliyoruz.

Hal böyle olunca denklem ;

Kaido> WB> Roger=BM=Garp şeklinde oluyor. :)

Bana animeden esinlenmiş gibi geldi Oda. Oden vs Kaido anime bölümü gibi olmuş bu dövüş. Luffy g4 ile yıkıyor Kaido'yu Kaido kalkıyor sonradan, ejder formundan çıkıyor. İkisi birbirine girecekken yüz değiştiren kadın hile yapıyor. Bu manga bölümü çok benziyor anime bölümüyle.
Animeyi izlemedim olabilir.
Kaido OP evreninde gelmiş geçmiş en güçlü karakter. Gelecekte daha güçlüsü gelecek mi göreceğiz. :)

Kaidonun tanıtımının OP serisinde başka bir eşi yok. Kaido için mangaka, karada yürüyen denizde yüzen havada uçan en güçlü varlik diyor. Yani OP dünyası adlı gezegendeki en güçlü organizma diyor. Ha 5 uydu gezegende başka güclü uzaylı olur o ayrı konu ama dünyada Kaido diyor. Böyle bir tanıtım kimse için yapılmadı. WB için bile en güclü insan deyip geçti ama Kaido öyle değil.

Diğer yandan Roger kendi döneminde bile zirve değil. Zirve WB ve adamın en güçlü adam ünvanı var. WB Rogerla 3 gün 3 gece dövüşüyor ama dövüş sırasında 1 kere bile WBnin deprem kullandığını ve sinirlendiğini göstermiyor mangaka. Ne zaman Roger Odeni istiyor WB kızıp adayı sallıyor. Yani Rogerla tam güç dövüşmemiş WB.

Rogerin BMyle kapişmadığını ve Garpa üstün gelemediğini de biliyoruz.

Hal böyle olunca denklem ;

Kaido> WB> Roger=BM=Garp şeklinde oluyor. :)
Gelecek bölüm meyveyle beyaz şeytan - hollow Luffy uyanacak ve dirilip Kaido’yu paramparça edecek tek atacak neredeyse.Kaido da diyecek ki sen nettin oğlum ölmek istiyordum ama sürünmek istemiyordum. :D One piecede böyle şeyler olmaz yav olursa bırakırım diyen milyonlarca türkte mangayı bırakacak.:hhh:

Animeyi izlemedim olabilir.

Gelecek bölüm meyveyle beyaz şeytan - hollow Luffy uyanacak ve dirilip Kaido’yu paramparça edecek tek atacak neredeyse.Kaido da diyecek ki sen nettin oğlum ölmek istiyordum ama sürünmek istemiyordum. :D One piecede böyle şeyler olmaz yav olursa bırakırım diyen milyonlarca türkte mangayı bırakacak.:hhh:
Bak ateş püskürtme sonradan ateşten Oden'in sıyrılması olayı falan bile aynı.

Kaido Luffnin yön değiştiren yumrukları için Lastik meyvesi bunu yapamaz diyor.Goroseinin bahsettigi adı değiştirlen meyve Gomu Gomu belli oldu.Uyanış yada Gear 5 ile Luffynin meyvesini ögrenicez.Kolları veya vücudu uzayan mitolojik bir karakter var mı ?

Cp ajanı nasıl bu kadar hızlı iyileşebildi? Belki Marco gibi bir meyvesi vardır. Öyleyse Shanks teorileri gerçekleşir. Luffy'ye numaradan kol verip kendine bağlamış ejderimiz. :)

Gerçi CP ajanı sol kolunu kullanmadı hiç galiba. Takma bir kol takmıştır Vegapunk Shanks'a. :)

Shanks olmazsa Gin olsun. Yılların geyiği ne de olsa.

bölüm yorum konusu değil lobiler arası dalga konusu olmuş bu konu, midem bulandı, kusucam. herhangi bir zoro fanının mesajına tepki verenlere bakarsanız onların da zoro ya da doflamingo fanı olduğunu görürsünüz

Kaido'nun o zamanki seviyesini şimdiden güçsüz bulanlar için bile Kaido o zaman amiral seviyesi olsa amiral seviyesi adamı tek saldırıda yamultmuş bir Oden var ortada arkadaşlar. Yani amiral-yonkou seviyelerinin birbirinden çok ayrı tutulmadığı günümüz forumumuzda bu zaten hayvani bir güç göstergesidir. Yine forumda en az amiral seviyesi olarak görülen Luffy'nin Kaido'yu vur vur indiremediğini hesaba katarsak da Oden'in hayvan gibi gücü olduğu belli her türlü. Tek vuruşta hayatının travmasını yaşattı Kaido'ya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık