Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1041 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben hala adı değiştirilen meyvenin Gomu Gomu olduğunu düşünmüyorum çünkü...Gomu gomu yani.
Lastik lastik meyvesi, Luffy'nin tüm özellikleri lastik. Lastik vücudu sayesinde esniyor, zaman atlaması sonrası lastiğin gerginliğini kullanarak yakın mesafe gücünü arttırıyor, midesini normalin üstünde dolduruyor, mermiler sekiyor, elektrik etki etmiyor...
Orijinal meyve ne olabilir ki? Yani dev meyvesi diyen vardı, boyunu değiştiriyor falan ama Luffy boyunu değiştirmiyor ki? Bariz biçimde vücudunu şişiriyor. Bir çeşit tanrı zoanı olması da mantıksız, sonuçta Luffy zoan tarzı bir form değişimi hiç yapmadı.

Ben hala adı değiştirilen meyvenin Gomu Gomu olduğunu düşünmüyorum çünkü...Gomu gomu yani.
Lastik lastik meyvesi, Luffy'nin tüm özellikleri lastik. Lastik vücudu sayesinde esniyor, zaman atlaması sonrası lastiğin gerginliğini kullanarak yakın mesafe gücünü arttırıyor, midesini normalin üstünde dolduruyor, mermiler sekiyor, elektrik etki etmiyor...
Orijinal meyve ne olabilir ki? Yani dev meyvesi diyen vardı, boyunu değiştiriyor falan ama Luffy boyunu değiştirmiyor ki? Bariz biçimde vücudunu şişiriyor. Bir çeşit tanrı zoanı olması da mantıksız, sonuçta Luffy zoan tarzı bir form değişimi hiç yapmadı.
Elektrik geçirmeme özelliğini kullanmamış olsa illa uydurabilirdi bişey. Artık cidden zor.

Karakterin böyle güçlerin olduğu evrende lastik gibi saçma bi meyveyle buralara gelmesi güzeldi, komikti. Karakteri kaido’nun karşısına koyabilmek için yeni meyve uydursa neyse ama gerek kalmadı artık. Manga bitiyor, normal uyanış yapsa en güçlü yaratığı indirecek.

Meyve başka bişey çıkarsa im’e hazırlık içindir başka sebep de gelmiyor aklıma. Hakiyle fazla gelişemez artık.

Goroseinin bahsettiği meyve Luffy'nin meyve çıkarsa Wano'ya artık tam anlamıyla 2 senelik zaman geçişi muamelesi yapmak lazım. Oda önce seriyi uzatıp yeni şeyler çıkarttı başka bir seri oldu şimdi seriyi bitirmek istiyor bundan sonra da öyle değerlendirmek lazım. Hayırlısı olsun ne diyelim.

Spoiler'dan anladığım CP-0 ajanları hâlâ Kaido'nun yenileceğine ihtimal vermiyorlar. Luffy'i öldürmek için dövüşe dahil olmaları durumunda Kaido'nun öfkelenip kendilerini öldürmesinden korkuyorlar. Bu korkuları da Kaido'yu öldüremeyeceklerinin farkında olduklarını gösteriyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık