Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1041 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben cp0 olayina o kadar bozulmuyorum hatta izo‘nun birini durdurmasi hosuma gitti ki cp0 kendisi savasa karismaya korktugunu belirtiyor ve biz buradaki seviye farkina varabiliriz. Drake mevzusunu gelecek olursak, onlar ile karsilastigin zaman bire karsi iki üc kisi idiler ve nasil ani bir atak yapildi bilmiyoruz hem drake‘in zayif yönlerini de biliyorlardir belki sonucta adam eski denizci. Demem o ki cp0 kismi beni pek hayal kirilligina ugratmadi

zaten değil, Jackten zayıf profili
Jack olmasada bi snack (oda 4. Komutandı) ayarı olması lazımdı. Bizim silahlı samuray anca 7-8. Komutan gibi gösterildi. Şimdi 1 e 1 de cp0 komutanına yenilen drake bi tarafta , diğer tarafta da 2 ye birde cp0 lardan birini indirip yenilen wb tayfasının ortalama sıralardaki komutanı var. Resmen çelişkili bir durum.oda saçmaladı

Jack olmasada bi snack (oda 4. Komutandı) ayarı olması lazımdı. Bizim silahlı samuray anca 7-8. Komutan gibi gösterildi. Şimdi 1 e 1 de cp0 komutanına yenilen drake bi tarafta , diğer tarafta da 2 ye birde cp0 lardan birini indirip yenilen wb tayfasının ortalama sıralardaki komutanı var. Resmen çelişkili bir durum.oda saçmaladı
Izo 4. Komutan olabilir who'yla yakın ödüle sahip, komutanlardan sonra en yüksek ödüle sahip kişi Who's who..

Izo 4. Komutan olabilir who'yla yakın ödüle sahip, komutanlardan sonra en yüksek ödüle sahip kişi Who's who..
Bunlar wano kapalı diye düşük bence ödülleri. Bm korsanlarında 600-700 lük adamlar var komutan olmayan yada 4. Komutan olan. Ki zaten bana göre bm korsanları canavar korsanlarından daha sağlam daha güçlü. O yüzden who falan baya güçsüz adamlar zaten ama drake süpernovalarda bile öne çıkan 3-5 karakterden biriydi , hani kimseye yenilmeden gitti kaidonun adamlarını indirip tayfaya katıldı ve direk uçan altılı oldu. Wano başı queen ölürse muhabbetlerinde gözümüze sokuldu. Bunlardan dolayı hala izodan güçsüz olması bana saçma geliyor.

Senin kiler sağ-sol kol ayarıydı demi 😂😂 Şimdi izou en güçsüz amiral ayarı mı oluyor yada bir tık altı 😂 sana demiştim bak bunlara o kadar yükselme , odanın sağı solu belli olmaz, onlar güçlü değil drake beklentinin altında çıktı diye 😂
Bir kısa boylu elemana o ayarda diyordum ki bu bölüme kadar öyle diyenlerde vardı ama işte bu bölüm gördük. Izo alt üst etti bu durumu :D

Izou > Drake - Apoo'nun toplam gücü diyebiliriz artık. Cp0 elemanlarının hakkını veremiyoruz bari bu elemanın hakkını verelim. Her ne kadar saçma durum olsa da böyle gözüküyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık