Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1041 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok fanıyım valla.

2 karakterin fanıydım ben zaten. Cavendish ve Fujitora. Law'ı seviyordum z ama bu bölümlerle kalbimizi çaldı. Etkiledi beni şovu. Bu kadar savunmamın nedeni ise de bölümlerin taze olması. :D

Valla ben fanıyım sadece ama. Bir de bunun holiganlık kısmı var. Bazı arkadaşlar bazı karakterlerin holiganı olmuş. Ellerinde döner bıçaklarıyla savunuyor karakterleri. Ben onu çok yapamıyorum. Bölümler taze olunca tartışmak keyif veriyor bana. Sonra içimden gelmiyor. :D
Kendimi şöyle ifade etmek istiyorum.

Ve bugüne kadar bilmediğimden
Sumimasen

Kid fanları yol yakınken sevdadan vaz geçin. Killer babanın orak tutan ellerine bırakın kendinizi.
Emeğin simgesi olan oraklar. Ne bir meyve ne torpil sadece alın terini göstermekte.

Hem Zoroyada tek attı reyiz. Hani zorocu tartışmalarında killeri görünce azrail görmüş zoroya dönüşüyor kılıç fanlaru

Kid fanları yol yakınken sevdadan vaz geçin. Killer babanın orak tutan ellerine bırakın kendinizi.
Emeğin simgesi olan oraklar. Ne bir meyve ne torpil sadece alın terini göstermekte.

Hem Zoroyada tek attı reyiz. Hani zorocu tartışmalarında killeri görünce azrail görmüş zoroya dönüşüyor kılıç fanlaru
Bunlar paket halinde kardeşim. Tüm diğer karakter sevdalıları tayfacı olur zaten. Kendi içlerinde didişenler hasır şapkacılar.

Bunlar paket halinde kardeşim. Tüm diğer karakter sevdalıları tayfacı olur zaten. Kendi içlerinde didişenler hasır şapkacılar.
Hurda reyize hep nötrdüm. Apooya olan sevgimden ötürü çok fazla yanasamiyorum. Ama olsun napalim killer sevmek hurdacı olmaksa aynı zamanda o metali koklariz sıkıntı yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık