Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1041 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Restoran işletiyorsun restoranında bulunduğun kasabadaki herkesi zehirleyebilecek bir malzeme var. Bir çalışanına bunu koru demişsin. Adamı ya bayıltıp almışlar ya da üç kişi grup yapıp içinden geçmişler ve malzeme karşı tarafa geçmiş. Vermen gereken örnek bu, restoran örneği vereceksen. Makara yapmıyorsan çok sıkıntılı bir kafa yapın var.
Makara değil senin kafandan bende isterim adam söz veriyor korumak için 3 kişi değil 1000 kişi gelsinler ya koruyacak yada o sırada ölecek bu kadar basit dalga mı geçiyorsunuz anlamıyorum bu adamın hatası yüzünden sayısız insan ölüyor da Filin yürümesi mi zorunuza gidiyor :hhh:

Makara değil senin kafandan bende isterim adam söz veriyor korumak için 3 kişi değil 1000 kişi gelsinler ya koruyacak yada o sırada ölecek bu kadar basit dalga mı geçiyorsunuz anlamıyorum bu adamın hatası yüzünden sayısız insan ölüyor da Filin yürümesi mi zorunuza gidiyor :hhh:
Tartışma sonunda ince bir şey söylediğini düşünüp yalandan gülücük atma itici duruyor. Daha fazla vakit ayırmaya gerek yok sana bu yazdıkların bundan sonra yazabileceklerin için iyi referans oldu bana. Kendini tanıttığın için teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık