Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1041 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Buster Call aynı zamanda 5 koramiralin gelmesi demek, olayın vehametine göre bu koramirallerin de gücü değişecek zaten. O beşlinin içinde amiral adayları olsa Zoro ve Sanji'yi tutar rahatlıkla.
İçinde güçlü adamlar varken Lanet Oda o gemileri Zunesha'ya yedirirse pis söverim kendisine.:mad:

Ada büyük güçlerle doluyken çer çöple işgale geleceklerini sanmıyorum. Net güçlü elemanlar vardır gemilerde. 3cp elemanı ve gemiler yetmez yani bu adayı işgal etmeye. Hala savaşabilecek kişi çok çünkü.

İçinde güçlü adamlar varken Lanet Oda o gemileri Zunesha'ya yedirirse pis söverim kendisine.:mad:

Ada büyük güçlerle doluyken çer çöple işgale geleceklerini sanmıyorum. Net güçlü elemanlar vardır gemilerde. 3cp elemanı ve gemiler yetmez yani bu adayı işgal etmeye. Hala savaşabilecek kişi çok çünkü.
Benim bildiğim Buster Call'a en yakın 5 koramiral geliyor, Wano'nun yakınlarında gezen tipler bayağı güçlü olmalı mantıken.

Hükümet gemilerini diyorsan ben onlardan pek umutlu değilim.

Yıl olmuş 2022 hala Joy Boy Momo olabilir diyen var :artiz: Sürekli ağlayıp sızlayan biri nasıl joy boy olur ki :hhh:

Sogeki no Shima kara Kita Otoko, Rururu Ruru Rara!

Ya bizim tayfamızın bir keskin nişancısı var. Üstelik öyle düz insan falan da değil. Tanrıgillerden. Adayı şöyle yukarı bir pozisyondan, denizci gemilerine karşı savunduğu epik bir sahne görsem var ya, ağlaya ağlaya Oda'ya son 2 yılda ettiğim bütün küfürleri geri alırım. Hayır tayfanın ağır topları patates püresi oldu. Bari Nami'den, God'dan falan bir sahne görelim yeter artık ya. Nami tayfadaki en geniş çaplı, yıkıcı saldırıları yapabilen karakter. Çeyizine mi saklıyor ne yapıyor

Benim bildiğim Buster Call'a en yakın 5 koramiral geliyor, Wano'nun yakınlarında gezen tipler bayağı güçlü olmalı mantıken.

Hükümet gemilerini diyorsan ben onlardan pek umutlu değilim.
Hükümet gemilerini diyorum zaten. Denizci gemisi yoktu ki. Buster Call denizci gemileri sonuçta. Denizcilerin gelip gelmediği meçhul.

İşgal edebileceklerini güveniyorlarsa güçlü elemanlarda olmalı. Sonuçta bilgi akışı var adada olan güçlere dair. 4 tane gemiyle ve çer çöple neyi işgal edebilirler sonuçta :D

Hükümet gemilerini diyorum zaten. Denizci gemisi yoktu ki. Buster Call denizci gemileri sonuçta. Denizcilerin gelip gelmediği meçhul.

İşgal edebileceklerini güveniyorlarsa güçlü elemanlarda olmalı. Sonuçta bilgi akışı var adada olan güçlere dair. 4 tane gemiyle ve çer çöple neyi işgal edebilirler sonuçta :D
Yok biri Buster Call gelir dedi de biz onun üzerine konuşuyorduk. Bu hükümet gemileri belirsiz valla güçlü de olabilirler file meze olsun diye gelmiş de olabilirler :d

Buster Call aynı zamanda 5 koramiralin gelmesi demek, olayın vehametine göre bu koramirallerin de gücü değişecek zaten. O beşlinin içinde amiral adayları olsa Zoro ve Sanji'yi tutar rahatlıkla.
Dogru, koramiralleri hesaba katmadim. Zoro ve sanji'yi tutabilmek ise ayri mesele orada katilmiyorum tayfa kadar güçlendiklerini sanmam 1-1 de.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık