Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1041 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reyiz öfkelenince farklı biri oluyor. O bakışları efsanedir hepimiz biliriz. O gözlere bakıp kararlılığını koruyacak isim yok. WB bile tırsar.
Shanks kılıcım şöyle kılıcım böyle diye korkutmaya çalışıyordu korkmadı Wb.Im-sama gelse korkutamaz.
Tek rakibi kendisi diyorsun yani bende yeni birşey söyledin sanmıştım. :D

Eğer spoiler gerçekse Uranüs ele geçirilip kullanılabilinen bir şey olmalı. Yani şöyle düşünürsek Deniz kızı prensesi gibi canlı ve iradesi olan bir şey olsa gidip düşmana yardım etmemeyi ya da kendini kullandırtmamayı tercih edebilirdi. Nasıl ki Joy boy taraftarları diğer iki antik silahın sırrını yüzyıllarca aktarıp saklamayı başarabildilerse Dünya Hükümeti de eline geçirdiği güç olan Uranüs'ü korumaya ve ona sahip olmaya devam ediyordur muhtemelen.

Arkadaş fili belki katakulli ile yendiler belki de cidden filin gücü yetmedi buna ceza mı verilir anasını satayım. Joy boy sen hayırdır ya?
“Uç Dişli Mızrak’ta sızı aradım.” Dedi Ned.
“Orada değildik.” Diye yanıtladı Sör Gerald.
“Orada olsaydık İşgalci çok üzülürdü." dedi Sör Oswell.
“Kral Toprakları düştüğünde Jaime Lannister kralınızı katletti ve ben sizin nerelerde olduğunuzu merak ettim "
"Uzaklardaydık. " dedi Sör Gerald "Uzaklarda olmasaydık Aerys hala tahtında oturuyor ve bizim sözde kardeşimiz yedi cehennemde yanıyor olurdu. "
“Fırtına Burnu'na kuşatmayı kaldırmak için geldim. " dedi Ned. “Lord Tyrell ve Lord Redwyne sancaklarını dikti ve dizlerinin üzerine çöktü. Sizin de onların arasında olacağınızdan emindim. "
“Bizim dizlerimiz o kadar kolay bükülmez. " dedi Sör Arthur Dayne.
“Sör Willem Dany, kraliçeniz ve Prens Viserys'i alıp Ejderha Kayası’na kaçtı, onunla yelken açarsınız diye düşünmüştüm. " “Sör Willem iyi ve dürüst bir adamdır, " dedi Sör Oswell. “Ama Kral Muhafızları'ndan değil. " diye ekledi Sör Gerold. “Kral Muhafızları kaçmaz. "
diye ekledi Sör Gerold. “Kral Muhafızları kaçmaz. "
“Ne o zaman, ne de şimdi. " dedi Sör Arthur. Miğferini taktı. “Bir yemin ettik. " dedi Sör Gerold.
Ned’in hayaletleri gölgelerden yapılmış kılıçlarıyla geldi Üç kişiye karşı yedi kişiydiler.
“İşte şimdi başlıyor. " dedi sabah Kılıcı Sör Arthur Dayne. Şafak’ı kınından çıkardı ve iki eliyle birden tuttu Süt camı kadar soluk kılıç. ışıkla can buluyordu.
“Hayır. " dedi Ned. Sesi hüzün doluydu. “İşte şimdi bitiyor. "

Bu efsane bölümü neden paylaştım? Muhafızı olarak seçilmişse ölene kadar savunacak hocam. Zunesha yaşıyor mu? Başarısız olmuştur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık