Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1041 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu spoiler'a gönlüm inanmak istiyor. Azrail'i gördüğümüz hafta bunun bir CP0 yeteneği olduğu teorisini sallamıştım ve bana bayağı da olası geliyor. Şu CP organizasyonun itibarını bir toparlaması lazım Oda'nın. Timeskip öncesi tayfaya tokatlattı CP9'ı
Bu arad yazmayı unutmuşum , cp0 izo yu aslında birakmayacak mış , arkasından gelecek ani bir saldırı ile izoyu etkisiz hale getireceklermiş. İzonun zeki olduğuna değiniyor.

Spoiler kaynağına göre zoroya saldıran azrail cp0 daki maskeli uzun elemanmış.
İnsan insan meyvesi birşey modeli yemiş.

Zoro yere düşerken king in onu tuttuğu.bi sahne görüyoruz. Yada ona benzer birşey.

Kaido luffy dövüşü bitmiş , luffy yerde kaido sopasını yere dayayarak ayakta duruyor.

Joyboy momo olabilirmiş.
Haftaya ara var.
Bu ne dandik bölüm ya :(

Spoiler kaynağına göre zoroya saldıran azrail cp0 daki maskeli uzun elemanmış.
İnsan insan meyvesi birşey modeli yemiş.

Zoro yere düşerken king in onu tuttuğu.bi sahne görüyoruz. Yada ona benzer birşey.

Kaido luffy dövüşü bitmiş , luffy yerde kaido sopasını yere dayayarak ayakta duruyor.

Joyboy momo olabilirmiş.
Haftaya ara var.
Kaynak nereden? :D

Bir kaynakta CP0'nun Izo'yu hacamat ettiği, Robin'in yenilmiş Izo'yu bulduğu, Rob Lucci'nin de işin içinde olduğu, Marco'nun bu sırada olay yerine geldiği, CP0'nun Marco'yu da hacamat ettiği, sonrasında Marco'nun gerçek gücünü göstermek üzere olduğu yazılmış. Bana biraz traş gibi geldi. Robin'in kaçtığı yer bir kere ters istikametteydi
Bunu bir kişi daha doğrulamış. Umarım değildir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık