Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1041: Komurasaki

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 136 65.7%
  • Orta

Kullanılan: 56 27.1%
  • Kötü

Kullanılan: 15 7.2%

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Akainu saldırıyor Marco karşılıyor savunmadalar Marco'yu üstte pozisyon alır göstermiş.Hiçbiri kendini riske atmıyor Marco olsa bende atmam.Adamların Akainu indirme gibi bir düşünceleri yok zaten hem savaşta ezik taraftalar hem de Luffy'e ulaşmasın diye durdurma niyetindeler.Bundan sonra dns gibi yüzeysel yorumlayıcı mı desem bende napsam. :p
Yordun be MW...

Izo böyleyse, Rayleigh'in eski rakibi... Sıkıntı usta sıkıntı.
Bunlar ölüdür canlı olsalar wb nin köyünde görürdük ya da wano ya gelirlerdi bir şekil. Müttefikleri wevill indirdi zaten, büyük savaşta da BB önüne geleni yemiş gibi. Marco yu baya joker kartı niyetine tutmuş mangaka...

Bunlar ölüdür canlı olsalar wb nin köyünde görürdük ya da wano ya gelirlerdi bir şekil. Müttefikleri wevill indirdi zaten, büyük savaşta da BB önüne geleni yemiş gibi. Marco yu baya joker kartı niyetine tutmuş mangaka...
Bence ölmemişlerdir dağılmışlardır Roger tayfası gibi. İleride bir yerlerden çıkabilirler.

Law için düşmüyor diye o kadar laf edildi. Adam düştü hala laf ediliyor. Hayret bir şey. Evet efenim ne istiyorsunuz anlamadım ammaaa 1 milyon 1. Saldırı yakında gelecek.

Law için düşmüyor diye o kadar laf edildi. Adam düştü hala laf ediliyor. Hayret bir şey. Evet efenim ne istiyorsunuz anlamadım ammaaa 1 milyon 1. Saldırı yakında gelecek.
Birşey istemiyorlar.
Sadece kıskanıyorlar. :)
.
Izo böyleyse, Rayleigh'in eski rakibi... Sıkıntı usta sıkıntı.
Bu eleman Kizaru’ya sallıyordu bunu yani cidden sıkıntı adamdaki yürek bu. :)

Raizo vs. Fuku çok uzadı filan dedik, ki uzadı ancak çok orijinal bir mücadeleydi. İki rakip de belli bir dış zorluğa karşı savaştı. Raizo savaş sonunda sızlanmadığı için Oden'in adamlarının ne kadar adanmış modda olduklarını da gördük. Böyle bağlayınca sevdim vs.yi.

Günlükteki yırtılan sayfalar sanırım daha önceki bölümlerde Toki'nin yırttığı sayfalar olabilir; emin değilim.

Franky'nin lol'deki favori şampiyonu Blitzcrank'miş. Q ile çekti aldı Zoro'yu.

Daha önce keşke bir şey yazsayım Wano açılmayacak diye, çok mantıksız filan diye. Momo da açmak istemiyor, bi tane teorim tutardı en azından.

Izo gayet karizmatikti. CP ajanları 400m-750m civarı adamlardan oluşuyor belli ki, belki 400-500 filan. Drake kalkıp 3. CP ajanını indirebilir, Geride patron kalır ancak zannetmiyorum etkili olabileceğini.

Zeus'un üzülmesine üzüldüm.

G2 formu birçoklarının favorisi, benim ise G2'nin abisi G4. Luffy deyince aklıma kalıptan ziyade hız geliyor. Acaba G4 luffy mi güncel Sanji mi hızlıdır diye düşünmeden edemiyorum. Bu arada G4 luffy'nin hızlandığı panelde sırma saçlı Saitama gördüm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık