Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1040: Duyulmayan Sözler

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Iyi

Kullanılan: 123 47.1%
  • Orta

Kullanılan: 63 24.1%
  • Kötü

Kullanılan: 75 28.7%

• Kullanılan toplam oy
    261
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Momonosukenin annesiyle bir bağlantısı olabilir sonuçta oden duymamıştı filin sesini bu fil niye geldi geri luffy onu serbest bırakabilir belki.

Arwen Aragorn ilişkisi yani. Neden olmasın. O zaman bu sümüklü Momonosuke çok büyük adam olur
Bu iş şapkayı yüzük, Luffy'yi Frodo, Zoroyu Sam, Shanksı Gandalf mı yapar acaba? :oleyo2:
Momonosukenin annesiyle bir bağlantısı olabilir sonuçta oden duymamıştı filin sesini bu fil niye geldi geri luffy onu serbest bırakabilir belki.
Oden de duyuyordu sanki.

Momonosuke aslında Joyboyun oğlu annesi zamanda yolculuk yaparken joyboy ile tanıştı ve evlendi geleceğe gelip Oden ile evlendiğinde hamileydi yoksa neden Joyboyun nakaması olan fil bu vasıfsızdan icazet istesin
Öyle olmayacağı manga sayfasında söylendi.Tıpkı Oden samaya benziyorsunuz demişti yanında ninja kadın ismi neydi şuan aklıma gelmiyor.
Edit:Baktım manga sayfasına tekrar verdiği tepkide isim belirtmiyormuş ama ağlaması tanıdığı ve sevdiği efendisi Odene benzemesinden dolayı olmalı yoksa Oda trollemezse başka bir seçenek olması çok zor.

Son düzenleme:
Öyle olmayacağı manga sayfasında söylendi.Tıpkı Oden samaya benziyorsunuz demişti yanında ninja kadın ismi neydi şuan aklıma gelmiyor.
Edit:Baktım manga sayfasına tekrar verdiği tepkide isim belirtmiyormuş ama ağlaması tanıdığı ve sevdiği efendisi Odene benzemesinden dolayı olmalı yoksa Oda trollemezse başka bir seçenek olması çok zor.
Ben yaptığım yorumun gerçekleşmesini istemiyorum ki :D
Ama sen Odenin adamı olsan oğlu sandığın kişi ona benzerse mi ağlarsın benzemezse mi :ehe::oleyo2:

Ben yaptığım yorumun gerçekleşmesini istemiyorum ki :D
Ama sen Odenin adamı olsan oğlu sandığın kişi ona benzerse mi ağlarsın benzemezse mi :ehe::oleyo2:
Orada üzüntüden değil çok benzediği için ağlıyor.Senin tezin çıkar çıkmaz bilemem ama sürpriz olur bence başka şeylerin çıkması.Bilmediği bir kişi olması gerekir hem joyboyun oğlu olduğunda.Burada bariz tanıdığı gördüğü birisi olduğu için duygulanıyor.Hiç tanımadığın birisine benzetme yapamazsın dimi sonuçta :D

Orada üzüntüden değil çok benzediği için ağlıyor.Senin tezin çıkar çıkmaz bilemem ama sürpriz olur bence başka şeylerin çıkması.Bilmediği bir kişi olması gerekir hem joyboyun oğlu olduğunda.Burada bariz tanıdığı gördüğü birisi olduğu için duygulanıyor.Hiç tanımadığın birisine benzetme yapamazsın dimi sonuçta :D
Biraz zorlasam bunu da kalıba sokarım da gerek yok :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık