Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1040: Duyulmayan Sözler

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Iyi

Kullanılan: 123 47.1%
  • Orta

Kullanılan: 63 24.1%
  • Kötü

Kullanılan: 75 28.7%

• Kullanılan toplam oy
    261
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kid'in meyvesini bu kadar işlevsiz göstermesinin sebebi daha sonraki mücadelelere saklamak için mi acaba?
Bunu ben de düşündüm ama onu yarına sakla bunu ertele, serii bitti. Her bölümü dolu dolu çizmesi gerekirken günbegün daha kötü bölümlerle karşımıza çıkıyor. Sebebi buysa bile makul bir yaklaşım değil.

Bunu ben de düşündüm ama onu yarına sakla bunu ertele, serii bitti. Her bölümü dolu dolu çizmesi gerekirken günbegün daha kötü bölümlerle karşımıza çıkıyor. Sebebi buysa bile makul bir yaklaşım değil.
Söylese olabilir Kid bariz şekilde gücünün Bigmom ve onun gibiler için hale eksik olduğunun farkında artık bir sonraki mücadele de meyvenin farklı ve daha efektif kullanımı gösterip sizin gibileri yenmem için güçlendim falan diyebilir. Bizde daha etkili kullanımı görürüz böylelikle

Söylese olabilir Kid bariz şekilde gücünün Bigmom ve onun gibiler için hale eksik olduğunun farkında artık bir sonraki mücadele de meyvenin farklı ve daha efektif kullanımı gösterip sizin gibileri yenmem için güçlendim falan diyebilir. Bizde daha etkili kullanımı görürüz böylelikle
Bunu Kid için değil de Mama için düşündüm doğrusu, seriinin zirvesindeki karakter bize hiç bir şey göstermedi, şaka gibi.

Bir diğer mevzu, Law R Roomu top gibi BMnin üzerine atıyor ve balıkadamlarin gemi kaplamasi gibi o top BMnin üstunden gitmiyor. Kadın Wanoda oluşan yarığa düştüğünde bile o top gitmemiş, hiç gitmeme durumu var mı acaba, BM ordan kalkıp başka adaya gitse bile o top gitmese kimse BMnin sesini duyamasa nasıl olurdu. :)
Onu bilmemde ben olsam fenalık geçirirdim. Sesleniyorum bağırıp çağırıyorum avazım çıkıyor ama kimse duymuyor. Lanet gibi bir şey. :oops:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık