Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1039 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Homielerde Law Law diye peşinde. O bir argüman olamaz. Law'ın atakları hafife alınacak saldırılar hiç değil. Kemikleri kıranın Law olması bari size açıklar olsun. Kid hasar vermiyor demiyorum bizzat Oda'da söyledi bunu ama Law'ı arkaya atma peşindesin yedirmem.
Senin anlamadığın konu ben Law'u küçümsemiyorum ki, ben sadece arkacı, yancı diye takılırım. Zoro'ya da enma muhabbetinden, iksir muhabbetinden takılırım. Luffy'e seçilmiş çocuk, kutsal meyve muhabbeti yaparım. Milletin aksine direkt güçlerini küçültmem kimsenin. Law güçlü eyvallah ama şu bir gerçek ki, dövüş böyle sonlanırsa Kid daha güçlü. Ha gelecek hafta düşmez, kombine saldırı yapıp indirirler eşit derim.

Senin anlamadığın konu ben Law'u küçümsemiyorum ki, ben sadece arkacı, yancı diye takılırım. Zoro'ya da enma muhabbetinden, iksir muhabbetinden takılırım. Luffy'e seçilmiş çocuk, kutsal meyve muhabbeti yaparım. Milletin aksine direkt güçlerini küçültmem kimsenin. Law güçlü eyvallah ama şu bir gerçek ki, dövüş böyle sonlanırsa Kid daha güçlü. Ha gelecek hafta düşmez, kombine saldırı yapıp indirirler eşit derim.
Usopp gelip nefes alan Bm'yi boğsa bütün argümanın gider yalnız :D

Neyinden daha güçlü? Law'ın yaptığı her saldırı çok tehlikeli iken Kid bu bölümde anca elde tutulur bir şey gösterdi diğer saldırılara karşı.

Dalga geçmeden önce ne diyor, benim saldırılarımdan daha ihtişamlısını yapma diyor. Yani bir nevi benim dediğimi kabul etmiş Law.
Şu panellere bakınca hangisinin ihtişamlı olduğu ortada da. Ankette farkta açıyor bu konuda. Kendinin ne yaptığını bilmiyor ona deli oluyorum. O sinsi gülüşünün altından bir şey çıkar umarım da görüşürüz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 44)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık