Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1039 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda bu bölüm büyük bir seyirci kasacak herkesi ters köşe yapicagini düşünüyorum bi sonraki bölüm meraktan herkes okuyucagina eminim .Yonkou bu yav eğer bigmom inerse anlayinki oda 3 veya 4 yıla one piece bitirir.

Dof ve Croc, Kaidodan zeki.. Kaido doldurmuş Antik zoanları, zoan zoan zoan yıllardır en çöp meyve toplayarak dünyaya yıkım getirme planlarındaymış yazık. Baroque worksteki yetenek çeşitliliği bile Kaidonun tayfadan iyi Dof ailesinden bahsetmiyorum bile. Forumdan birisi Op evreninde yaşasa ve ada sahibi bir İmparator olsa bir kişi bile herkese Zoan vermek gibi bir aptallık yapmaz.
Dinazor toplayam çok büyükler hem güçlü olurlar

iki yıl önce tanıtıldılar o zamanki dinamikler için iyi.. Kaidoya hala on basıyor
Katılamadım.. çoğu düz tabanca tüfek dalıyordu Wb tayfasının. Zoan meyveliler bunlara nazaran daha iyi sanki.

Donanmaya madara olmayacak bir imparator tayfası yok. KK tayfasınıda öttürürler bu bir kıstas değil.
Yenilmeden bahsetmiyorum Aokiji Saka baya kontrol etti savaşı. Adamlar ayak basacak yeri gemiyle buldular sadece. Big mom tayfa olsa en azından şeker falan koyup ayakta dururlardı dersin. Sayı çokluğu ve konum avantajı zaten donanmadaydı.

Dofy ne büyük adammış değerini bilememişiz. Law ve luffy ile aynı anda vs attı hem de karizmayı çizdirmedi. Mom ile Kaido ne hallere düştü. Kid yerine law ve luffy olsaymış, yonloular güle oynaya düşecekmiş.
Koca anayı on parçaya bölen kollarını bilekten tutuyordu ki pislik yapmasın.Güle oynaya odun gibi kesiyordu o kolları.
Epik sahne diye paylaşıyorlardı sahneyi.

Bu numaralar bana sökmez diye arkadan yakalıyordu kılıcını.Ölüye yattı araya mugiwara soktu da öyle yedirdi gammayı ah ah...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık